Büyük Kafa Saç Modelleri Erkek


Büyük Kafa Saç Modelleri Erkek
5 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 2.805 kez okundu.

Büyük kafa saç modelleri erkek;Büyük kafalı erkekler her zaman daha kalantor yani gösterişe düşkün, varlıklı ve zengin bir görünüme sahiptir.

Büyük Kafa Saç Modelleri Erkek

Öyle olmak zorunda değil ama görünüş itibariyle ilk izlenimi o şekilde gözükür.

Fazla kilodan dolayı olduğu gibi genetik olarak büyük kafalı erkekler de vardır. Doğuştan olduğu zaman vücut yapısından tamamen bağımsız kafa yapısı şekillenir. Yani zayıf biri büyük bir kafaya da sahip olabilir. Böyle bir durumda giyim tarzından tutun da saç sakal kesimine kadar kimi zaman zorlanabilirler. Saç modelleri ile aranız iyi ise size kısa saç modelleri ve erkek saç modelleri konularımıza da bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Sakal kesiminde kirli sakal olarak tercih etmeleri gerektiğini büyük kafalı erkeklerde saç modelleri ile birlikte aşağıdaki görsellerde incelediğinizde de bulabileceksiniz.


Bayanlarda makyaj yapılırken kullanılan “contour” uygulamasını erkeklerde yüzlerini küçültmek için rahatlıkla sakallarıyla uygulayabilirler. Hatta erkeklerin bu konuda da kadınlardan çok daha şanslı olduklarını söyleyebiliriz. Eğer yüzünüz ya da kafanız büyükse mutlaka sakallarınızı kirli sakal olarak kullanmalısınız yüzünüzdeki en ufak bir fazlalık mevcut olursa kafanızı olduğundan daha büyük gösterecektir. Bu da maalesef hoş bir görüntü olmaz.

Modellerden birini seçerek hemen uygulamaya başla. Aynada gördüğün o muhteşem değişikliğe sen bile inanamayacaksın!

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Büyük Kafa Saç Modelleri Erkek Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Gulsah Kartal dedi ki:

    tekrardan cok sagolun

  2. Ceyhan Fahri dedi ki:

    bekliyorum yeni yazinizi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git