Bob Kesim Kısa Saç Modelleri

Bob Kesim Kısa Saç Modelleri
3 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 437 kez okundu.

Tarz ve stil sahibi kadınların tercihi olan bob kesim kısa saç modelleri son yıllarda dünyada ve ülkemizde de oldukça rağbet görmektedir. Bu saç modelinde kullanılan kâküller de fazlasıyla etkileyici bir görünüm katıyor. Son yıllarda ünlülerinde fazlasıyla tercih ettiği ve severek kullandığı bob kesim kısa saçların bakımı ve şekil vermesi bir bakıma zor bir bakıma göre de oldukça kolaydır. Bob kesim kısa saç modelleri  kullanmak isteyen kadınların saç yapısı kesinlikle düz olmalıdır. Düz saçlarda çok daha havalı görünen modele şekil vermek kolay olacaktır. Saçlarınıza düz fön çekerek veya saçlarınızın uçlarına maşalar yaparak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kadınların fazlasıyla tercih ettiği bu model daha çok tarz ve trend kıyafetlerle etkileyici görünümler elde etmektedir.

Bob Kesim Kısa Saç Modelleri

Özel Günlerde Bob Kesim Saç Modelleri

Kısa boy saçlara uygulanan bob kesimleri özel günlerde kullanmak oldukça kolaydır. Saçlarınıza hiçbir şekil vermenize gerek bile yoktur. Çünkü saçlarınızın kesiminden dolayı zaten oldukça dikkat çekici görünmektedir. Bob kesim saçlara farklılık yapmak için modelden çok saçlarınızın rengini değiştirebilirsiniz. Bob kesim kısa saçları toplamak zor olacağı için özel günlerinizde de saçlarınızı açık kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Rahat bir kullanım için saçlarınıza aksesuarlarla ışıltı verebilirsiniz. Bob kesim kısa saç modelleri kullanmak kolay ama şekil vermek zor olduğundan mutlaka spreyler veya şekillendiriciler kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Saçlarınızı özel bir günde ense topuzu yapabilir veya saçlarınızın ön kısımlarından örgü modelleriyle toparlayabilirsiniz. Dağınık topuz gibi saç modelleri yapmak sizi fazlasıyla zorlayacaktır.

Bob Kesim Kısa Saç Modelleri


Bob Kesim Kısa Saçların Günlük Kullanımı

Saçlarınızın kesiminden dolayı zaten oldukça dikkat çekici ve alımlı bir görüntüye sahipsiniz. Günlük kullanımlarınızda daha sade ve düz modeller tercih etmelisiniz. Saçlarınız kabarık bir yapıya sahipse günlük kullanımlarınızda onları söndürmek için keratin içerikli kremler kullanabilirsiniz. Bob kesim kısa saç modelleri günlük kullanımlarında tel tokalar, fular, bere veya şallar ile saçlarınızı göz alıcı hale getirebilirsiniz. Tel tokalarla saçlarınızı tutam tutam tutturabilir ve topuz bile yapabilirsiniz. Bob kesimde topuz modeli yapımı her ne kadar zor olsa da topuz yapmak için saçlarınızı jölelerle yapıştırarak ve fırça darbeleriyle şekillendirebilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Bob Kesim Kısa Saç Modelleri Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Ovunc Akbulut dedi ki:

    sac kesimleri icin sizden baskasini bilmiyorum

  2. Seven Batur dedi ki:

    bu modelden baska var mi

  3. Berna Ertegun dedi ki:

    elinize saglik

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git