Bayanların Tercihi Sarı Saç Rengi Tonları ve İsimleri


Bayanların Tercihi Sarı Saç Rengi Tonları ve İsimleri
22 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 407 kez okundu.

Bayanların en çok tercih ettikleri saç modelleri renklerinden olan sarı saçın pek çok farklı tonu bulunmaktadır. Sarı saç ile kadınlar daha soft ve şık bir görünüme imza atmaktadırlar. Özellikle beyaz tenli bayanlarda sarı saç tonları oldukça hoş bir görünüm oluşturmaktadır. Bayanların tercihi sarı saç rengi tonları ve isimleri denince akla ilk gelen ve çok fazla bayan tarafından tercih edilen renk küllü sarı saçtır. Bu saç rengi sarının oldukça açık bir tonu olup, çok hoş bir görünüm oluşturmaktadır. Bayanlarında en çok tercih ettiği sarı renk tonlarından biridir. Özellikle beyaz tenli bayanların daha çok tercih etmesi gereken bir renk tonu olup, makyaj isteyen bir renktir.

Bayanların Tercihi Sarı Saç Rengi Tonları ve İsimleri

Sarı Saç Renkleri

Sarı saç renkleri arasında en çok tercih edilen bir diğer saç rengi ise platin sarıdır. Son yıllarda çok fazla tercih edilen bu sarının tonu oldukça açık olup, beyaza yakın bir renktir. Bu saç rengini mutlaka beyaz tenli bayanlar tercih etmelilerdir. Fakat oldukça açık bir renk tonu olduğu için olabildiğince makyaj yapmayı seven bayanların tercih etmesi gereken bir renktir. Bu saç rengi ile oldukça şık ve cool bir görünüme ulaşabilirsiniz. Bayanların tercihi sarı saç rengi tonları ve isimleri olarak bir diğer renk ise platin rengine çok yakın olan gümüş sarısı saç rengidir. Bu saç renginde oldukça açık bir renk olup, griye yakın bir renktir. Bu saç modelini esmer bayanlarda kullanarak marjinal bir görünüm elde edebilirler. Fakat bu modelde oldukça makyaj isteyen bir saç rengidir.

Bayanların Tercihi Sarı Saç Rengi Tonları ve İsimleri


Sarı Saç Renklerinden En Çok Tercih Edilenleri

Bayanların daha doğal bir görünüm elde etmek için tercih ettikleri sarı saç renklerinden biri de bal rengidir. Bal sarısı oldukça canlı ve sıcak bir renk olduğundan her kadına yakışacak bir modeldir. Bu renk ile gene de makyaj yapmanız gerekecektir. Sarının tüm tonlarında bayanların makyaj ile görünümlerini canlandırmaları gerekecektir. Bayanların tercihi sarı saç rengi tonları ve isimleri olarak bu bal rengini pek çok bayan tercih etmektedir.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Bayanların Tercihi Sarı Saç Rengi Tonları ve İsimleri Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. Aysun Demir dedi ki:

  harika

 2. Cevher Cicek dedi ki:

  sac kesimleri icin sizden baskasini bilmiyorum

 3. Nuran Yalcin dedi ki:

  biraz daha uzun yazin bi dahaki sefere

 4. Damla Sonmez dedi ki:

  iste bu yaa cok guzel olmus

 5. Iffet Mumcu dedi ki:

  tesekkurler

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git