Bayanların dikkatini çeken erkek saç ve sakal modeli nedir?


Bayanların dikkatini çeken erkek saç ve sakal modeli nedir?
20 Ekim 2018 tarihinde eklendi, 228 kez okundu.

Her erkeğin ilk sorusu genel anlamda “kadınlar sakal sever mi? “veya “kadınlar ne tarz sakal modellerinden hoşlanır?” bu yazımızda bu konuya açıklık getireceğim ve erkek sakal modelleri ile ilgili önerilerimi paylaşacağım. Yazıyı okuyan erkeklerin dikkatine: yazıyı bir bayan yazıyor ve bayan gözüyle dile getiriliyor…

Kadınlar Erkekte Sakal Sever Mi?

Öncelikle kadınların sakal sever mi? sorusunun cevabı bence birçok faktöre bağlıdır. Hatta ben bu durumu bazı erkeklerin göğüs sevmesi, bazılarının ise sevmemesi ile benzerlik gösterdiğini düşünüyorum. Bu tamamen kişiden kişiye farklılık gösteren bir durum. Ancak tabi ki sakal pek çok kadına daha seksi ve hoş gelen bir tarz. Bunun sebebini şöyle açıklayabilirim; sakallı erkekler, sakalsız erkeklere göre çok daha erkeksi yani maskülen durduğu için kadınlar için daha cezbedici oluyor.


Erkek Sakal Modelleri

Tabi sakalın da her erkeğe yakışmadığı da bir gerçek. Sakal tipinden, yüz şekline kadar görünüme etki eden çok fazla faktör var. Bence tatlı ve sevimli yüz hatlarına sahip erkekler sakal bırakmasa da olur. Ama durum tam tersi olduğunda ise sakal tam bir kurtarıcı oluyor.

Yukarıda anlattıklarımı okudunuz ve sakal bırakmaya karar verdiniz. Her erkeğin aklına gelen soruların başında sanırım “Ne tarz bir sakal bırakmalıyım?” veya “Kadınlar ne tarz sakal modellerinden hoşlanır?” gibi sorular geliyor. Sıkı durun, şimdi sizlerle kadınların en beğendiği ve karşı koymakta zorlandığı erkek sakal modelleri ile ilgili önerilerimi paylaşacağım. Yeni sakal modelleri ve trendleri arasından seçim yapmaya özen gösterdiğim gibi eklediğim eski tarz erkek sakal modelleri de bulunmakta. Sizin tek yapmanız gereken aralarından seçmek 🙂

Erkek Dalgalı Saç Modelleri 2018 yılında yine en gözde saç tasarımları arasına girmekte. Dalgalı saçı kısa tercih ediyorsanız bir köpük yardımı ile geriye yatırarak yada kahkül biçiminde alın kısmınızı kapatarak da rahatlıkla kullanabilir ve cazibeli erkeklerden olabilirsiniz.

Sizlerin düşünceleri bu konu hakkından nedir? Siz bayanlar erkeklerin dalgalı mı yoksa dalgasız bir saça mı sahip olması gerektiğini düşünüyorsunuz? Erkeklerde sakal olmalı mı? Düşüncelerinizi paylaşmak için yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git