Bayanlarda Kızıl ve Tonları


Bayanlarda Kızıl ve Tonları
26 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 377 kez okundu.

Kızıl saç tonu çok cesur bir renk olup çoğu kadının cesaret edemeyeceği bir renktir. Aynı zamanda kullanım açısından da zor bir saçtır. Fakat kızıl saç tonları bayanlara çok yakışmakta, ayrı bir aura katmaktadır. Farklı tonları ile günümüzde herkesin tercih etmeye başladığı bu saç rengi aslında kızıl saç geni olarak dünya da çok az bir insan kesiminde doğal olarak bulunmaktadır. Dünyanın sadece %7’si bu kızıl gene sahiptir. Bayanlarda kızıl ve tonları özellikle bu doğal kızıl saç renklerine ulaşabilmek için kullanılmaktadır. Kızıl saçlar cildinizin daha genç ve aydınlık görünmesini sağlar. Aynı zamanda güneş altında ışıl ışıl yansımalarla dolu müthiş bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle beyaz tenli kadınların tercih etmesi gereken bir renktir kızıl.

Kızıl Kahverengi Saç

Kızıl kahverengi saç genellikle daha çok buğday tenli ve esmer bayanlara yakışmakta olup kızılın bu renk tonu sizlerin göz rengini daha çok ön plana çıkartacaktır. Özellikle yüz hatlarınızın ön planda olmasını istiyorsanız kızılın bu rengini tercih edebilirsiniz. Bu renk tonu için Kızılın en masum hali diyebiliriz. Daha çok bakır ve kahverengi karışımı olan bu rengi genellikle çoğu kadın tercih etmektedir. Fakat her kızıl saçta olduğu gibi kızıl kahverengi saçta da bakım zordur. Özellikle çok çabuk akması ile sürekli boyatmanız gerekecek bir saç rengidir. Bayanlarda kızıl ve tonları arasında en fazla ilgi gören renkte budur. Kızıl saç modelleri de çok geniş bir yelpazeye sahip olup çok farklı renklerin karışımı ile farklı tonlar elde edilmiştir.

Kızıl Kırmızı Saç Renkleri

Kızıl kırmızı saç rengi genellikle bayanların kullanmaya cesaret edemediği bir saç rengidir. Kızıl kimlere yakışır denildiğinde bu saç rengi en çok beyaz tenli insanlara gitmektedir. Özellikle alev kırmızısı gibi yoğun bir kırmızı saç rengi soluk, beyaz tenli bayanlarda çok fazla dikkat çekmektedir. Kızıl saç renkleri arasında en zor kullanımı olan bu kızıl kırmızı saç rengidir. Her yıkamada mutlaka akacaktır, güneş altında renginde değişiklikler olacaktır. Bunun için mutlaka saçınızın bakımını devamlı yapmalısınız.

Bunlar da ilgini çekebilir


Etiketler:

Bayanlarda Kızıl ve Tonları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Halime Ersoy dedi ki:

    Ben böyle saç kestirsem mahalleye almazlar beni be

Sayfa başına git