Bayanlarda Kısa Saçlara İlginç Modeller


Bayanlarda Kısa Saçlara İlginç Modeller
21 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 404 kez okundu.

Saç bayanlar için önemli bir aksesuar olup çok farklı modellerde saç türleri ve renkleri bulunmaktadır. Bu saç modelleri arasında bayanla kolay kullanımı nedeni ile daha çok kısa saçları tercih etmektedirler. Bu kısa saç modellerinin de farklı türleri bulunmaktadır. Bayanlarda kısa saçlara ilginç modeller denildiğinde son zamanlar da oldukça trend halini almış olan bir tarafı uzun bir tarafı kısa olan saçlardır. Bu saç modelinin daha çok marjinal bir görünüm oluşturmak isteyen kişiler tercih etmektedirler. Özellikle bu bir tarafı uzun olan saçı da farklı bir renge boyayarak oldukça farklı ve dikkat çeken bir model oluşturmuş olacaksınız.

Bayanlarda Kısa Saçlara İlginç Modeller

 

Kısa Saç Modelleri İle Dikkat Çeken Bir Görünüm Elde Etmek

Kısa saç modelleri arasında bir diğer saç modeli ise erkek stili kısa saçlardır. Bu saç modeli oldukça kısa olup, daha çok erkeklerin tercih ettiği bir modelken bayanlarında artık daha marjinal ve dominant bir görünüm oluşturmak için tercih ettikleri bir modeldir. Bu saç modeli ile oldukça şık bir görünüm oluşturarak dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Giyiminiz ile de cool görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. Bayanlarda kısa saçlara ilginç modeller denildiğinde bu saç modeli hem çok kullanılan bir model olup, hem de kullanımı oldukça kolay olan bir kısa saç modelidir.


Bayanlarda Kısa Saçlara İlginç Modeller

Kısa Saç Modelleri İle Modern Bir Görünüm

Kısa saç modellerinde en çok tercih edilen model ise shag kesimidir. Shag saç kesimi için katlı kesim demek mümkündür. Kat kat şekilde saça hareketlilik kazandırılarak uygulanan bir modeldir. Bu saç modeli ile oldukça dikkat çekici bir görünüm oluşturabilirsiniz. Bayanlarda kısa saçlara ilginç modeller denildiğinde bu model oldukça hoş ve cool görünen bir saç kesimi modelidir. Shag saç kesimi kullanımı ile de oldukça kolaydır. Sadece saçınızı köpükleyerek ya da jöle uygulayarak hareketlilik kazandırabilirsiniz. Bu saç modeli ile oldukça cool ve dikkat çeken bir görünüme ulaşabilirsiniz. Bayanların geçmişten günümüze çok fazla tercih ettiği bir saç kesimi modeli olup, oldukça şık bir görünümü vardır. Ayrıca her yüz tipine de uyum sağlayan bir saç modelidir.

Bunlar da ilgini çekebilir

Bayanlarda Kısa Saçlara İlginç Modeller Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. Ceyhan Fahri dedi ki:

  gercekten cok begendim

 2. Damla Sonmez dedi ki:

  ellleriniz dert gormesin

 3. Goksu Gulen dedi ki:

  ellleriniz dert gormesin

 4. Gulsah Kartal dedi ki:

  tekrardan cok sagolun

 5. Gulsah Kartal dedi ki:

  modeller çok güzel

 6. Nuran Yalcin dedi ki:

  tesekkurler

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git