Bayan Saç Modellerinde Son Moda – 2017 Kış


Bayan Saç Modellerinde Son Moda – 2017 Kış
1 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 636 kez okundu.

Saç kadınların en güzel aksesuarıdır. Karektirinize ruh halinize göre şekillenir, sizi yansıtır. Bir nevi terapisttir. Sıkıldıkça rengini değiştirir, boyunu kısaltıp, uzatırız. Yeni bir görünme kavuşuruz. Modayla ilgiliysek bir de en trend modelleri denemekten sakınmayız. 2017 yılında en çok denenen farklı tarzdaki saç kesimlerini sizin için derledik. İşte en çok beğenilen saç modelleri

 Pixie Saç Kesimleri:

Erkek tipi saç kesim modeli olarak bilinmektedir. Açıkçası biraz cesaret işidir. Herkese yakışmadığı için yüzünüzün yapısı ve saç rengi dikkate alarak kestirmelidir. 2017 de en çok beğenilen saç modellerinde çoktan yerini almıştır.

Kısa Katlı Kıvırcık Saç Modeli


Sadece kıvırcık saçlı kişilerin deneyeceği bu model deneyenlere ayrı bir hava katmaktadır. Amaç kıvırcık olan saçı kısa kesimle daha kabarık ve doğal göstermektir. Buklelere şekil vermek zorunda değilsiniz. Saçınız düz ve modeli çok çok beğendiyseniz permayla çözüm bulabilirsiniz.

Yumuşak Alt Katlar

Saçı son derece modern gösteren model kalın telli saçlara sahip olanlar için çok ideal. Saçı kabarık gösteren hacmi azaltıp kişiye daha yumuşak bir katmaktadır. Saç omuz hizasında olacak şekilde kesilir. Hafif maşayla şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Hacimli Bob Saç Kesimi

Çene hizasındaki bop kesime örnek olan bu model kısa ve A kesim şeklindedir. Önler hafif uzun arkaya doğru katlı kesilir. Dalgalı ve düz saçlara sahip olanlar tercih etmektedir. Saç fırçası ve fön maşasıyla kalın dalgalar verip saçınızda daha volümlü bir görüntü elde edebilirsiniz.

A Kesim Lob Saç Modeli

Orta uzunlukta saç kullananlar farklı bir hava istiyorsanız bu modeli denemelisiniz. Arka saçlar omuz hizasında önlerin daha uzun A kesim bir modeldir. Bop kesime göre daha uzundur. Şekil vermesi kolaydır. Yuvarlık yüze sahipseniz kesinlikle tercih etmelisiniz.

Modern Shag Saç Kesimi

Kalın telli saçlar için en ideal modeldir. Uçlara doğru incelen bol katlı kesim sizi oldukça cool göstererek. 70 li yıllarda kısa saçlarda tercih edilen bu model 2017’de uzun saçlara uygulanmaya başladı. Kesilen katların uzun bırakılması saç modeli daha modern göstermektedir. İnce telli saçlarda çok tercih edilmemelidir.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git