Basit Saç İsteyen Erkekler İçin Saç Modelleri


Basit Saç İsteyen Erkekler İçin Saç Modelleri
18 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 778 kez okundu.

Basit erkek saç modelleri her türde saçta kullanılabilir. Kullanımı kolay, vakit kaybettirmeyen ve kolay şekil alan saç türleridir. Bu model gür saçlı ya da seyrek saçlı erkekler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir.

Basit erkek saç modelleri

Erkek basit saç kesimlerini fazla tercih etmez çünkü saç kesimi dendiği anda seyrek saçı olan erkekler “zaten saçım az daha da az görünecek” diye düşünebilir ama ne kadar sıkı ve kısa bir kesim olursa saç daha canlı ve sağlıklı görüneceği için daha fazla gözükür.  3 numara kesilen saçların görüntü itibariyle ne kadar karizmatik durduğunu hepimiz biliyoruz. Bu modeli bir dönem her erkeğin tercih ettiğini de..

Basit saç modelleri kesinlikle sende daha doğal bir görüntü oluşturur ve jöle, saç spreyi tarzı ek ürünlerle desteklenmeye gerek kalmadan saçı rahatça şekle sokabilirsin. Özellikle de yaz aylarında bu tarz ürünleri kullanmanı zaten tavsiye etmiyorum, terliyorsun ya da güneşin etkisiyle o jöle akıyor saçın o jilet gibi görünümünden çıkıyor ve yağlı gibi gözüküyor. Dalgalı saç modelleri ve açık saç modelleri de basit erkek saç modelleri arasında yer almaktadır.

Basit erkek saç modelleri

“Yok ben kesinlikle kestirmem” diyorsan hiç merak etme, saçı hafif uzun bırakarak da bu modelleri yakalayabilirsin. Önemli olan konu başlığında da belirttiğimiz gibi basit bir model olması ve seni zahmete sokmayacak bir model olmasıdır. Saatlerce ayna karşısında vakit kaybetmeyi kimse istemez. Yetişmen gereken bir işin var, okulun var ya da bir buluşmaya gideceksin acil evden çıkman gerekiyor.


Hemen şekillendirip çıkabileceğin bir saça sahip olmak için paylaştığımız görselleri hemen incelemeye başla! Eğer daha fazlasını merak ediyorsan saç modelleri sayfamız tam senin için.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Basit Saç İsteyen Erkekler İçin Saç Modelleri Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Turker Turan dedi ki:

    Bu saç modellerini denemem gerekli

  2. Beyaz Pasa dedi ki:

    sac modelleri konusunda zirvedesiniz

  3. Cevher Cicek dedi ki:

    Vaaay harika

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git