Bakır Saç Tonları


Bakır Saç Tonları
28 Ekim 2018 tarihinde eklendi, 77 kez okundu.

Bakır renk tonlarının tercih edilme oranı çok yüksek olan bir saç rengidir. Birçok kadın bu rengin tonlarını severek ve beğenerek kullanır. Kendi içerisinde çok fazla tonu olması da tercih edilme oranını daha çok arttırıyor. Kuaföre gidip bu rengi elde ettikten sonra 3 haftaya kadar canlı bir şekilde bu saç rengini kullanırsınız ondan biraz solma yapabilir bunun içinde önerimiz saç cilasıdır. Unutmayın bakır saç rengi mat görünmeye başladığı an sizi kötü bir görüntüye kavuşturur. Bu rengin her daim canlık ve parlak olması lazımdır. Bunun yanında düzenli bakım isteyen bir yansımadır. Her gün düzenli olarak yapılan makyaj ile harika bir görüntü sahibi olabilirsiniz. Eğer bu üç noktaya dikkat ederseniz gerçekten herkes sizin saç renginize bayılacaktır. Ayrıca karşı cinslerin içinde daha ilgi çekici hale gelebilirsiniz. Birçok ünlü de bu rengi beğenerek kullanmaktadır.

Bakır Saç Rengi Hangi Bayanlara Yakışır?

Bayanlara yakışan saç renkleri değişmektedir. Bu noktaya dikkat ederek seçim yapmak çok daha iyi olacaktır. Beyaz tenli ve mavi, yeşil gözlü bir bayansanız size çok yakışacağını söyleyebiliriz. Denediğimizde gördük beyaz tenli bayanlarda gerçekten çok muhteşem görünüyor. Diğer ten renklerinde tam uyum sağlamadığını söyleyebiliriz. Yalnız bir parantez açalım bazı tonları diğer ten renkleri içinde uyumlu olabiliyor. Ten renginiz açık ve kendinize güveniyorsanız tereddüt etmeden uygulamanızı tavsiye ederiz. Daha iyi renk tonlarını seçebilmeniz için sizlere birkaç bakır tonlarından bahsedeceğiz.

Bakır Tonları


Tarçın bakırı, sultan bakırı gibi kızıl saç renkleri bu sene de sıklıkla kullanılacak gibi görünüyor. Hemen hemen her cilt tonuyla uyum sağlayan bakır tonlarını özellikle saç renginde radikal bir değişim yapmak isteyenlere kesinlikle öneririm.

Bakır Kahve

Kahve saçlarına yeni mevsimde biraz daha farklı bir görünüm vermek isterseniz size bakır kahve tonunu denemenizi öneririz. Kahve saçlarına çok daha canlı, ışıltılı bir görünüm sağlayacak bakır kahve saç rengi belki de senin favori saç renginiz olacak ve farklı bir görüntüye kavuşacaksınız.

Sıcak Kum Bakırı

Şimdi mevsimi olmasa da fakat yaz aylarına doğru sıcak kumlarda güneşlenip yazın tadını çıkarırken, sana sıcak kum bakırı saç rengin eşlik etmesini isterseniz. İlhamını sıcak kumlardan alan bu güzel saç rengi bronzlaştığınızda da muhteşem görünecektir.

Açık Bakır

Açık tonlardan vazgeçemeyenlerdensen ve kış aylarında en çok açık tonları kullanmayı seviyorsan hafif sarı yansımalara sahip açık bakır saç rengini deneyebilirsin.

Romantik Bakır

Tam da yaklaşan kış aylarına uygun süper bir bakır tonu arıyorsan doğru seçim demektir. Özellikle beyaz tenlilere çok yakışacağını düşündüğümüz romantik bakır saç rengiyle süper havalı bir görünüme kavuşabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git