At kuyruğu saç modelleri: Kadınların en sevdiği model


At kuyruğu saç modelleri: Kadınların en sevdiği model
29 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.140 kez okundu.

At Kuyruğu Gelin Saçı Modelleri

 

At kuyruğu gelin saçları şık ve klasik havaları nedeniyle gösterişli salon düğünlerinin gözdesidir. Üstelik farklı alternatifler de sunar, tepeden enseden ya da yandan toplanan at kuyruğu saçlar toka ya da örgü aracılığıyla zenginleştirilebilir ya da ıslak görünümle daha şık bir hava yakalanabilir.


Gelin Saçı Modelleri 2017 Düğün Saç Kesimleri Makalemizi inceleyebilirsiniz


At kuyruğu gelin saç modelleri 2018

 

Eğer düğününüz için at kuyruğu saç modellerini tercih etmek istiyorsanız kısaca at kuyruğu gelin saçı modellerinden bahsedeceğimiz ve ipuçları vereceğimiz bu yazımız sizin için oldukça faydalı olacaktır.


Bu modellerden ilki ve en çok kullanılanı tepeden toplanmış klasik at kuyruğu saç modelidir. Bu modeli tercih etmek istiyorsanız saçlarınızı gösterişli bir duvak ya da şık bir gelin tokası ile desteklemelisiniz. Sprey ya da argan yağı ile ıslak görünüm vermek elde ettiğiniz sonucun şıklık seviyesini artıracaktır. Tepeden toplanmış at kuyruğu gelin saçı modeli için seçeceğiniz duvak kısa olmalıdır ki saçlarınızı kapatmasın. Bunun için Fransız tarzı duvak idealdir.


2017 Dağınık Topuz Saç Kesimleri Örgü ve Gelin Saçı Makalemizi inceleyebilirsiniz

Bir diğer at kuyruğu modeli ise ensede toplanmış , arkada ya da yanda konumlandırılmış modeldir. Bu modelde saçın ön ya da yan kısmından başlayarak yapacağınız örgüyü saçınıza karıştırarak hareketlilik yaratabilirsiniz. Ensede toplanmış at kuyruğu gelin saçı modelleri için uygun duvak seçimi ensede tutturulan duvaklardır. Eğer uzun bir duvak tercih etmek istiyorsanız at kuyruğunuzu ensede yapmak iyi bir tercih olacaktır.

Son olarak at kuyruğu modellerin çok fazla sabitlenmeye ihtiyacı olmasa da düğün günü riske girmek istemeyeceğinizden saçlarınızı spreyle sabitlemeyi unutmayın.


2017 ‘nin En Güzel Nişan Saç Modelleri Makalemize bir göz atın


Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

At kuyruğu saç modelleri: Kadınların en sevdiği model Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. Iffet Mumcu dedi ki:

  ben bunu uyguladim cok da begendim

 2. Iffet Mumcu dedi ki:

  Ben böyle saç kestirsem mahalleye almazlar beni be

 3. Isit Gursel dedi ki:

  iste bu yaa cok guzel olmus

 4. Ezel Kilicli dedi ki:

  Ben böyle saç kestirsem mahalleye almazlar beni be

 5. Berna Ertegun dedi ki:

  bekliyorum yeni yazinizi

Sayfa başına git