Asimetrik Saç Modelleri


Asimetrik Saç Modelleri
7 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 441 kez okundu.

Asimetrik saç kesimini kullanmak oldukça zordur.  Daha çok stil sahibi kadınların tercihi olan asimetrik saçların bakımı diğer saçlara göre daha kolaydır. Daha az ve daha kısa kesim olan asimetrik saçlarınızı banyodan çıktıktan sonra kurutma makinesiyle kurutarak hemen şekil verebilirsiniz. Şekilli kesimlerde modele çok fazla ihtiyaç yoktur. Çünkü saçın kesiminden dolayı saçlar zor toplanır ve zor şekil alır. Saçınızın asimetrik kesimine göre model uygulayabilirsiniz. Saçlarınız eğer yan asimetrik bir kesime sahipse çok kısa olmadığı sürece ince örgüler yapılabilirsiniz. Eğer saçlarınızın asimetrik kesimi sadece ön kısımlarında ise saçlarınıza ense topuzu yaparak estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. Saçlarınızı şekillendirmek ve sabit tutmak için mutlaka saç spreyleri ve köpükleri kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Asimetrik saç modelleri kullanan kadınlar genellikle saçlarını düz kullanırlar. Dalgayı ve ya bukleli saçlarda asimetrik kesimi göstermek oldukça güç olacaktır.

Asimetrik Saç Modelleri

Özel Günlerde Asimetrik Kesim Saç Modelleri

Asimetrik saç kesimine sahip kadınlar özel günlerinde saçlarına model vermekten çok saçlarına değişik ışıltılı aksesuarlar kullanırlar. Ya da hiç bir şey yapmadan kesimi şekilli olan saçlarını açarak gecenin en havalı kadını olabilirler. Asimetrik saç modelleri sahip kadınlar fazlasıyla şanslıdırlar. Saç kullanımı zor olsa da şekil vermelerine hiç gerek yoktur. Saçlarınızın parlaklığı için ve bakımı için kullanacağınız kremler sayesinde her zaman dikkat çeken kadınlar olmayı başaracaksınız. Özel günlerde, asimetrik saçlarınızın kesimine göre tokalar yardımıyla şekil verebilirsiniz. Seçeceğiniz kıyafetin tarzına göre saç modeli yapmalısınız. Vamp bir kıyafet seçiminde saçlarınızı duştan sonra fön makinesinin ucuyla ve köpüklerle hacim verebilir, havalı bir kadın olabilirsiniz.

Asimetrik Saç Modelleri


Asimetrik Kesim Günlük Saç Modelleri

Kadınlar günlük yaşantılarında her zaman daha basit yapımlı ve kolay şekil alabilen saç modellerini tercih ederler. Gün boyunca kafada sabit kalan modeller kadınların vazgeçilmezidir. Özellikle çalışan kadınlar neredeyse saçlarını yapacak vakit bile bulamazlar. Bunun için asimetrik saç modelleri adeta kurtarıcı bir modeldir. Saçlarınızı duştan sonra şekillendirici kremler ve köpüklerle hacim vererek kurutma makinesiyle kurutabilirsiniz. Saçlarınızı günlük kullanımlarında toplamak isterseniz kısa olduğu için genellikle ense hizasında küçük bağlama tokalarla bağlayabilir ve tel tokalarla şekillendirebilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Asimetrik Saç Modelleri Konusuna 8 Yorum Yapıldı
 1. Eren Menderes dedi ki:

  bekliyorum yeni yazinizi

 2. Halime Ersoy dedi ki:

  bu konuyla alakali daha cok yazi bekliyoruz

 3. Sefa Sen dedi ki:

  ben bunu uyguladim cok da begendim

 4. Ceyhan Fahri dedi ki:

  bekliyorum yeni yazinizi

 5. Tansel Erden dedi ki:

  tekrardan cok sagolun

 6. Halime Ersoy dedi ki:

  mukemmel olmus

 7. Ceren Ata dedi ki:

  elinize saglik

 8. Ceylan Fahri dedi ki:

  Ben böyle saç kestirsem mahalleye almazlar beni be

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git