Açık Saç Modelleri


Açık Saç Modelleri
27 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 507 kez okundu.

Bayanların en güzel aksesuarı olarak görülen saçlar, rengi, kesimi, uzunluğu olarak çok fazla model barındırmaktadır. En çok tercih edilen ve doğal bir görünüm için kadınlar genellikle açık saç modelini kullanmaktadırlar. Açık saç modeli için saçlarınızın aynı zamanda bakımlı ve canlı gözükmesi gerekmektedir. Bunun içinde sürekli saçlarınıza bakım ürünleri kullanmalısınız. Çok fazla saç tipi olduğu için her açık saçta bayanlarda farklı bir görünüm oluşturmaktadır. Kıvırcık, dalgalı, düz olmak üzere saç tipleri bulunmaktadır. Açık saç modelleri olarak bayanlar daha çok düz, fönlenmiş saçları tercih etmektedirler. Bu haliyle saç hem daha bakımlı gözükmektedir hem de doğal bir izlenim vermektedir.

Dalgalı Açık Saç Modeli

Dalgalı saç modelleri günümüzde çok fazla tercih edilmeye başlanmış kurtarıcı saç modellerindendir. Hem günlük hayatta hem de şık bir davette rahatlıkla kullanabileceğiniz bu saç modeli yapımı da çok kolayıdır. Bazı bayanların saçları kendiliğinden dalgalı olsa da bu doğal dalgayı elde etmek için diğer bayanlar su dalgası yaptırmakta ya da maşa ile kalın saç bukleleri oluşturmaktadırlar. Bu dalgalı açık saç modeli bayanların daha bakımlı ve çekici görünmesini de sağlamaktadır. Açık saç modelleri arasında en şık olanı bu dalgalı saç modelidir. Bu dalgalı saç modelinin daha doğal gözükmesini istiyor iseniz gece yatmadan önce saçlarınızı balıksırtı örerek yatınız, sabah uyandığınızda saçlarınızı açtığınızda kendiliğinden dalgalıymış hissi veren bir görünüm elde etmiş olacaksınız.

Yarım Dalga Açık Saç Modeli

Diğer bir açık saç modeli ise yarım dalgadır. Bu model dalgalı saç modeline göre üstleri düz olup uçlarına hafif dalga verilmiş bir modeldir. Genellikle aceleniz olduğunda hemen beş dakikada yapabileceğiniz ve sizi oldukça şık gösterecek bir saç modelidir. Açık saç modelleri arasında en çabuk yapabileceğiniz saç modeli olup sizleri uğraştırmayacaktır. Yarım dalga saç modelini kuaförde kırık fön şeklinde yaptırabileceğiniz gibi kuaföre gitme gereği duymadan evde maşanız izle saçlarınızın üst kısımlarını düzleştirip uçlarını karışık bir şekilde kıvırarak da kolaylıkla yapabilmeniz mümkündür Yarım dalga saç modeli en kolay kullanabileceğiniz açık saç modelidir.

Bunlar da ilgini çekebilir


Açık Saç Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Aysun Demir dedi ki:

    ellleriniz dert gormesin

  2. Cevher Cicek dedi ki:

    Bu saç modellerini denemem gerekli

Sayfa başına git