Açık Saç Modelleri

[envira-gallery id=”3553″]

Açık Saç modelleri kadınların zevklerine ve isteklerine göre farklılık gösterir. Bazı kadınlar saçlarını boyatmayı sevmez ve doğal saçlara sahip olmak ister. Bazı kadınlar ise sürekli saçlarına boya yapar ve hiçbir şekilde doğal saçının çıkmasına izin vermez. Zevkler farklılaştığı için saç kesimlerinde ve boyamalarında insanların istekleri de farklılık gösterebilir. Açık saç modelleri erkeklerin daha çok hoşuna gider. Bu bakımdan kadınlar yenilikleri seven ve değişiklik isteyen kişiler diyoruz. Kadınlar bir bakıyorsunuz saçlarını doğal seviyorum diyor ve uzun süre boya yaptırmıyor. Bir bakıyorsunuz öyle bir değişime uğramış ki hiç beklemediğiniz bir şekle bürünmüş oluyor. Böyle bayanlar istediklerini fazla bilmeyen ve ne zaman saçlarına ne yapacağı da kestirilmeyen bayanlardır. Doğal saçınızdan birden bire farklı boyalı bir saça dönüş yaparsanız sizi yorar. Kadın olarak bu konuda çok büyük üzüntüler yaşayabilirsiniz.

Açık Saç Modelleri

Boya yaptırdığınız ilk an mutlu olabilirsiniz fakat bir müddet sonra bu saçtan çok sıkılırsınız. Sıkıcı saçlar istemiyorsanız muhakkak ki saç boyamalarınız da dikkatli ve yavaş yavaş ilerleme gösteriniz. Simsiyah bir saçtan ombre bir saça atlamanız sizi ilk anda sevindirse de bir müddet sonra aşırı sıkıcı bir hal alabilir. Buda mutlu olmanız gerekirken sizleri çok mutsuz eder. Eğer mutlu olacağınız bir saç istiyorsanız daha çok yavaş geçişler yapınız. Birden saçınızda keskin geçişler yapmayınız. Saçlarınız için en önemlisi ise doğal ürünler kullanmanız olacaktır. Eğer saçlarınızda doğal olmayan aşırı kimyasal barındıran ürünler kullanırsanız ve sürekli boya yaparsanız saçlarınız da yanma olabilir. Bu bakımdan saçlarınızda yanma olmaması için muhakkak ki ara vererek ve doğal ürünler kullanarak saçlarınızı boyayınız. Tüm bu konuların yanı sıra saçlarınızda açık saç modelleri kullanmanız da eğer süreklileşirse sizlerin göz zevkini yorabilir.

Boyama işleminin ardından ise hemen tekrar boyama yapmayınız. Kuaförünüze saçınızda ne derece boya var ya da hangi ürünü ne zaman kullandınız muhakkak bildiriniz. Bildirmediğiniz takdirde saçlarınız yıpranır hatta yanma derecesine dahi ulaşabilir. Saçlarınızda ne tür işlemlerin olduğunu söylemeden boyatmanız ve saçlarınızın yanması kuaförünüzü ilgilendirmez. Çünkü saçınızda hangi işlemin olduğunu tahmin edemeyebilir. Bu yüzden siz kuaförünüze hangi işlemi ne zaman yaptıysanız söylemelisiniz. Yapmanız gereken saçlarınız ile alakalı daha birçok konu bulunuyor. Bu konular arasında kısa saça gidecek olan ya da uzun saça gidecek olan boyaları yani renkleri kullanmanız. Eğer sürekli olarak açık saç modelleri kullanıyorsanız bu tarz saç modellerine uyumlu boyalar yaptırmanızı da tavsiye ederiz.

Açık Saç Modelleri

Kullanımlarınız da kısa bir saç modeline gidecek olan boyayı değil de kısa saç modelleri gibi saçlara gidecek olan bir modeli yaptırmanız kötü bir görünüme neden olur ve sizi çok üzebilir. Üzüleceğiniz bu konu hakkında daha özenli davranırsanız sizler için daha iyi olacaktır. Özeneceğiniz bir diğer konu ise saç kesimleriniz olmalı. Açık saç modelleri kullanıyorsanız saç boyanıza bu konu da çok büyük özen göstermelisiniz. Çünkü sürekli açık saç modeli kullanan bir kişinin saç rengi tepeden ombre şeklinde ya da düz siyah olmalıdır. Açık saç modelleri kullanan kişiler saçlarında daha sade ve daha düz renkler kullanmalılar. Renkleri kendi ten renklerine de uydurmaları son derece önemli olmaktadır.

Erkek olarak eşleriniz ya da sevgilileriniz de sizin saçlarınız hakkında beğenisine uygun saç modelleri kullanmanızı ister. Kullanacağınız saç modelleri her erkeğe göre farklılık gösterebilir. İstekler ve arzular her zaman aynı olmayabilir. Saç modelleri konusunda bu bakımdan erkek arkadaşınızın isteklerine de bağlı kalmalısınız. Eğer erkek arkadaşınız daha toplu bir saç istiyorsa bu tarza uygun modeller seçmelisiniz. Eğer açık saç modelleri seviyorsa açık saç modeline uygun saç boyası yaptırmalısınız.

SaçModellerimiz
İçeriklerin paylaşılması ve kullanılmasından yanayız. Sitemizdeki içeriklerimizi istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Bunun için konu linkini paylamanız yeterlidir.

Saç Modellerimiz sosyal medya hesaplarımız

Bizi Takip Edin

SaçModellerimiz.com
İletişim Sitemap Rss Gizlilik

Saçınız "markanızdır"