Geniş ve Açık Alın İçin Erkek Saç Modelleri


Geniş ve Açık Alın İçin Erkek Saç Modelleri
6 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 3.900 kez okundu.

Geniş ve Açık alın için saç modelleri erkek ; Bazı insanların yüzünün şekline göre alnı daha büyük olur. Bundan bazı erkekler rahatsız olabilir ve görünüş itibariyle saçlarıyla kamufle etmeye çalışırlar. Senin için erkek açık alın saç modellerini araştırırken bu konuda çok işine yarayacak harika fikirler bulduk.

Açık alın için saç modelleri erkek

Öncelikle şunu özellikle söylemeliyim, erkekler kadınlar kadar bunu problem olarak görüp bu duruma uygun saç modelleri seçmek zorunda kalmıyorlar. Yüz şeklinizin boyu eğer kısaysa alnınızın açık olması kötü bir görüntüye neden olmuyor. Bu şekilde olan ve kısa saç modelleri kullanan bir sürü erkek var. Ama eğer yüzünüz uzun ise belki biraz daha küçük göstermek amaçlı açık alın saç modelleri erkek resimlerimizden birini mutlaka kendinde uygulayabilirsin.

Açık alın için saç modelleri erkek

Bu durumdan müzdarip olan beylerin genelde saçlarını öne doğru taradığını net bir şekilde söyleyebiliriz. Eğer arkaya doğru yatırıyorsan saçlarını büyük yanlış yapıyorsun, hemen saçlarının tarama yönünü değiştirmelisin. Öne doğru taradığında saçının uzunluğuna bağlı bir perçem görüntüsü oluşabilir ama bunun dışında daha kısa bir saça sahipsen biraz uzattıktan sonra kesim esnasında perçem tercih edebilirsin.

Geniş alınlı saç modelleri erkek

Geniş alın için saç modelleri erkeklerde orta uzunlukta omuz hizasındaki saçlarda da karşımıza çıktı. Şöyle ki yüzünüzle saç boyunu eşitlediğinde ya da saçını o boydan biraz daha uzun bıraktığında ilk bakıştaki açık alın özelliğinizin etkisi yerini saçının uzunluğuna bırakıyor. Kısacası dikkatin alında olmasını dağıtıyor. Saç modelleri hakkında daha fazlasını öğrenmek istiyorsan erkek saç modelleri sayfamıza göz atabilirsin.


Erkek açık alın saç modelleri

Hadi görselleri incelemeye başla ve sen hangisini uygulayacaksın, karar ver.Açıklamalarımız ışığında son olarak galerimizi gezmenizi öneririz.

 

GALERİYİ GEZİN VE GÖRÜN

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Geniş ve Açık Alın İçin Erkek Saç Modelleri Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Sibel Bilge dedi ki:

    gercekten cok begendim

  2. Ulku Bilgi dedi ki:

    Vaaay harika

  3. Uysal Guney dedi ki:

    biraz daha uzun yazin bi dahaki sefere

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git