2018’in En Trend Holografik Saç Renkleri


2018’in En Trend Holografik Saç Renkleri
27 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 246 kez okundu.

Renkli saç modelleri oldukça moda olsa da şimdilerde bu akıma yeni bir nefes geldi ve Holografik saç modelleri ile bayanlar daha da renkli görünümlere imza atmaya başladılar. Peki bu holografik saç renkleri nedir? Holografik saç modelleri bir den fazla rengin bir arada kullanılması ile oluşturulan oldukça farklı bir saç görünümüdür. Özellikle bu renklerin kullanımı ile oluşturulan saçlar, Unicorn’lara çok fazla benzetilmekte. Soğuk kış aylarını renklendirecek olan bu 2018’in en trend Holografik saç renkleri için en çok tercih edilen renkler ise mavi ve morun tonları.

2018’in En Trend Holografik Saç Renkleri

Unicorn  Holografik Saç Modelleri

Rengarenk saçlar için rastgele renk seçimi yapmamalısınız. Uyumlu tonların bir arada kullanılması ile ortaya oldukça güzel modeller çıkarabilirsiniz. Unicorn saç modelleri için mutlaka pastel renkleri bir arada kullanmalısınız. Örneğin; açık pembe zemin üzerine mavinin açık tonlarını ve mor rengini kullanarak oldukça güzel bir görüme imza atabilirsiniz. Alt ton olarak grinin de kullanımı bayanlarda oldukça güzel görünmekte. Özellikle ara geçişlerde mavi ve yeşil tonları gri zeminde oldukça şık duruyor. Holografik saç renkleri olarak en çok tercih edilen renkler ise açık mavi ile pembe. Bu iki rengin farklı tonları bir arada kullanıldığında oldukça uyumlu bir görünüm ortaya çıkıyor. Özellikle saçlarınızı bu şekilde boyattıktan sonra dalgalı bir görünüm verdiğinizde renkler daha çok ortaya çıkacaktır.

2018’in En Trend Holografik Saç Renkleri


Örgü Saç Modellerinde Holografik Renkler

Holografik renkler özellikle örgü saç modellerinde oldukça güzel bir görünüm oluşturmakta. Özellikle saçlarınız uzunsa ve örgü model kullanmayı tercih ediyorsanız mutlaka bu holografik saç renkleri ile yeni bir tarz oluşturmalısınız. Ayrıca dalgalı saçlarda da renkler daha canlı gözüküyor ve daha çok öne çıkıyor. Mavinin tonlarını seven bayanlar saçlarına sadece bu rengin tonları olacak şekilde boyatarak, hafif dalga verebilirler. Bu şekilde saçlarınız adeta bir okyanusu andıracaktır ve oldukça dikkat çekici bir görünüm oluşacaktır.  Ya da griden maviye geçen bir uygulama ile de oldukça hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. 2018 Yılında bu  holografik saç modellerini ve renklerini  sık sık sokaklarda göreceğiz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git