2018’in En Popüler Kadın Saç Modelleri


2018’in En Popüler Kadın Saç Modelleri
31 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 350 kez okundu.

Her yıl olduğu gibi 2018’de birçok trend ortaya çıkacak ve yıl boyu kadınlar hem o trendleri kullanacak hem de o trendleri konuşacak. Mankenler, vloggerlar, spikerler, sanatçılar, öğretmenler, doktorlar hemen herkes bu trendleri kendi ortamlarına tarzlarına uygun bir şekilde kombinleyecekler. Bizde modanın bize getirdiği bu cümbüşü izleyip sizler için derleyeceğiz. Peki ya nedir bu 2018’in en popüler kadın saç modelleri?

2018’in En Popüler Kadın Saç Modelleri

Uzun Saçlı Kadınlar İçin Saç Modelleri

Uzun saçlar demode mi değil mi tartışmaları hala sürerken biz asla modası geçmeyeceği kanısındayız diyoruz. Sağlıklı upuzun Rapunzel saçlar 2018’de de sokaklarda ve ekranlarda kendini göstermeye devam edecek 2018’in en popüler kadın saç modelleri arasında kendine yer bulacak diyoruz. Aynı zaman da bu modellere resimlerde de yer vererek sizlerin net şekilde görmesini de sağlayacağız.

 • Tepeden topuzlardan vazgeçmiyoruz. 2017’nin sonlarında çıkan bu akım yarım topuz modellerinin bir diğer hali. 2018’de çok sık karşılaşacağız.
 • Siyah kurdele ile toplanmış saçlar için hazır olun. İster enseden toplar ister tepeden toplarsınız o size kalmış ama kurdele harika bir aksesuar olacaktır.
 • Zenci Örgüsü asilerin yine tahtında olacak kendini bir savaş tanrısı gibi hisseden Viking ruhlu kadınların vazgeçilmezi olacağı hiç şüphesiz.
 • Ortadan ayırıyoruz. Saçları o doğallığından hiç koparmadan yüzümüzü ve elmacık kemiklerimizi ön plana çıkarıyoruz.
 • Islak ıslak geliyoruz. Gözyaşlarımızı kuruttuk saçları kurutmuyoruz. Islak modeller bu yılda kırmızı halıda büyüleyecek hazır mıyız?

2018’in En Popüler Kadın Saç Modelleri


Kısa Saçlı Kadınlar İçin Saç Modelleri

Uzun saçlı kadınların yanında kısa saçlılar duru mu? Yapıştırmışlar 2018’in en popüler saç kadın saç modelleri hayır bu bir savaş değil aksine bir yarış kazananlarsa sadece kadınlar. We can do it kızlar.

 • Dalgalı kesimler geliyor. Öyle sıradan dalgalar değil bob tarzı dalgalı saçlar geliyor. Diplerden hacimli doğal görünümlü hafif dalgaları biz çok sevdik.
 • Siyah kurdeleler kısa saçlı hanımların da saçlarını süsleyecek. Yarım toplanmış ya da açık bırakılmış saçlara siyah kurdele çok yakışacak.
 • Kızıl pembeler gönülleri almaya geliyor. Kısa kızıl pembe saçlar bu sene çok moda.
 • Havalı minik topuzlar kısa saçlı kadınları birer sanat eserine dönüştürecek

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

2018’in En Popüler Kadın Saç Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. Ovunc Akbulut dedi ki:

  bu tarza bayiliyorum

 2. Turker Turan dedi ki:

  elinize saglik

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git