2018’in En Kolay Şık Topuz Modelleri


2018’in En Kolay Şık Topuz Modelleri
9 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 315 kez okundu.

Bayanların en güzel aksesuarı olan saçlar, şekilden şekle girerek daha şık görünümlere ulaşmaktadır. Özellikle evinizde rahatlıkla yapabileceğiniz kolay kullanımlı çok şık saç modelleri bulunmaktadır. Kolay topuz modellerini evinizde beş dakika da yaparak şık davetlere bile katılabilmeniz mümkünüdür. Bunun için ilk olarak bir topuz tokası almanız gerekecek. Topuz tokası saçlarınızı daha gür ve topuzunuzu daha dolgun gösterecektir. 2018’in en kolay şık topuz modelleri olarak salaş bir topuzla başlayalım. Dağınık ama bir o kadar da romantik olan bir topuz için ilk olarak saçınızı üstten ayırınız. Bu ayırdığınız saçı kabartarak dağınık bir şekilde bırakınız. Altta kalan saçınızı dağınık topuz yapınız ve üzerine topuz tokasını takınız. Daha sonra üstte kalan kabarttığını saç ile topuz tokasının etrafından geçiniz. Son olarak saçlarınız biraz gevşeterek dağıtın. Dağınık, romantik topuzunuz hazır.

2018’in En Kolay Şık Topuz Modelleri

Örgü Topuz Modelleri İle Romantik Akşamlar

Örgü saç modelleri oldukça romantiktir ve yapımı da oldukça kolaydır. Hem şık hem de romantik bir topuz için ilk olarak saçınızı ikiye ayırın ve iki yandan saçlarınızı öremeye başlayın. Daha sonra bu iki örgüyü kıvırarak birbiri içerisine geçmesini sağlayın. Bir topuz tokası kullanarak örgü saçınızı topuz olacak şekilde toka ile tutturunuz. Daha sonra tokanın gözükmemesi için örgüyü gevşetin ve çok fazla dağılmayacak şekil de aralardan birkaç tel saçınızı çıkartın. Romantik topuzunuz hazır, bu topuz modeli le şık davet gecelerinde göz alacaksınız. 2018’in en kolay şık topuz modelleri olarak bu topuzu rahatlıkla evinizde beş dakikada yapabilirsiniz.

2018’in En Kolay Şık Topuz Modelleri


Yarım Topuz Modelleri

Daha günlük kombinler oluşturmak için kolaylıkla yarım topuz saç modellerini tercih edebilirsiniz. Yarım topuz modelleri hem salaş bir görünüm oluşturmanızı sağlar hem de oldukça sevimli olacaksınızdır. Bunun için saçınızın alt kısmını serbest bırakın ve hafif dalgalandırın. Daha sonra üstte ayırdığınız saçı dağınık bir şekilde tepede topuz yapınız. Yarım topuz yapmak işte bu kadar kolay. Eğer topuzunuz cılız oldu ise topuz tokası kullanabilirsiniz. Bu şekilde daha bombeli bir topuz görünümü oluşturacaksınızdır. 2018’in en kolay şık topuz modelleri olarak bu modeli her yerde kullanabilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

2018’in En Kolay Şık Topuz Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ezel Kilicli dedi ki:

    Berberime söyledim bu tarz kestir diye. Kesemedi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git