2018’de Trend Saç Renkleri


2018’de Trend Saç Renkleri
10 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 336 kez okundu.

Saç rengi değiştirmek ister beyazları kapatmak isterseniz görüntünüzde değişiklik yapmak amacıyla yapılan işlemlerdir. Güzellik trendleri içinde oldukça popüler ve etkili olan saç renkleri, her geçen yıl gelişmekte oldukça farklı modeller moda olmaya başlamıştır. 2018’de trend saç renkleri son yılların en moda renkleri olan pastel renklerin ve gökkuşağı modellerinin harmanlanması ile oldukça seksi ve marjinal kadınları ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır. Saç renkleri gün geçtikçe bilim kurgu filmlerindeki o güzel kadınların saçlarına benzemekte ve bizde bir uzay çağı etkisi yaratmaktadır. Özellikle saç trendleri altın oran temel alınarak yüz hatlarına uyumlu ve göz renklerine ortaya çıkaracak modellerden seçilmektedir.

2018'de Trend Saç Renkleri

2018 Trend Saç Renkleri

Bu yazımızda sizler ile 2018’de trend saç renkleri inceleyeceğiz:

 1. Holografik Renkler: Son yıllarda moda olan trenlerin başında gelen pastel renklerini harmanlayarak muhteşem renkler elde edebilirsiniz.
 2. Okyanus Mavisi Saçlar: Doğadan ilham alınarak modaya katılan mavi saç renkleri bu yıl oldukça moda.
 3. Parlak Beyaz Saç Rengi: Metalik renkler son yıllarda hayatımızın her alanında olduğu gibi bu yılda saç renklerimize kadar gelmiş. İyi ki gelmiş.
 4. Mat Saç Renkleri: Düz kesim tek renk olan saçlar bu yıl daha mat olarak karşımızda. 2018’de trend saç renkleri içerisinde sık sık karşılaşacak gibiyiz.
 5. Şeftali Tonlarında Saçlar: Pastel renklerin en güzel tonu olan şeftali tonları bu yıl kadınları oldukça şık ve marjinal gösterecek.
 6. Bordo Kahverengi Saçlar: Doğal tonları seven kadınlar kahverengi saçlarına bordo etkisi getirerek İskoç prensesleri gibi görünecekler.
 7. Ateş Kızılı Saçlar: Cesur kadınlar kendilerini yine cesur bir renkle belli edecekler ateş kızılı u yıl herkesi yakacak.
 8. Deniz Kızı Saçlar: Lila ve mor tonlarının harmanlanması ile elde edilen model bu yıl denizkızlarını çok sevindirecek!
 9. Bakır Sarı Saç Rengi: Bu yıl sarı saçlar tam olarak sarı değil de birazcık bakır kızıllığı etkisi ile kendini gösterecek
 10. Düz Siyah Saçlar: Siyah renk ne asaletinden ne de modasından asla ödün vermeyecek gibi görünüyor. Dümdüz siyah saçlar bu yılda çok moda!

2018'de Trend Saç Renkleri


2018 yılında sizlere sunulan saç renklerini ten renginize uygun şekilde yaparak modaya ayak uydurabilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

2018’de Trend Saç Renkleri Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. Turkan Koprulu dedi ki:

  biraz daha uzun yazin bi dahaki sefere

 2. Kamer Guven dedi ki:

  güzel öneriler

 3. Isit Gursel dedi ki:

  bu konuyla alakali daha cok yazi bekliyoruz

 4. Tansel Erden dedi ki:

  sac kesimleri icin sizden baskasini bilmiyorum

 5. Ceren Ata dedi ki:

  elinize saglik

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git