2018’de Perçemler Geri Dönüyor


2018’de Perçemler Geri Dönüyor
5 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 279 kez okundu.

Saç bayanların en çok önem verdiği aksesuarlardan olup, şüphesiz ki her kadın saçları ile her şeyden daha çok ilgi göstererek yeni modeller aramaktadır. Aslında kulağa uzak gelmeyen fakat geçtiğimiz yıllar da oldukça tercih edilen modellerden olan perçemler bu yıl geri dönüş yapıyor. Yani 2018’de perçemler geri dönüyor diyebiliriz. Hatta bu konu da Türkiye’de birçok ünlü 2018 saç modasına yani perçemlere geçmiş görünmektedir. Buna örnek olarak verecek olursak, Aslı Enver bu modaya 2017’nin sonun da bürünmüş olup, oldukça şık olduğu bir gerçektir. Peki, perçemler hakkında bilmemiz gerekenler neler ve kimler perçem kullanabilir gelin birlikte göz atalım. Tabi ki göz atarken sizler için derlediğimiz fotoğraflara da bakabilir ve ona göre karar verebilirsiniz.

2018'de Perçemler Geri Dönüyor

Perçem Kimlere Yakışır?

Perçem modası 2018 yılında bayanların çoğunda görülen saç modelleri olurken aslında perçemlerin en çok yakıştığı saç renkleri de vardır. Bunlar bizim gözlemlerimize göre sarı saç ve tonlarında oldukça hoş görünürken, tabi ki siyah ve tonlarında da asiliği biraz gölgeleyerek ayrı bir hava katmaktadır. Tabi ki perçem saçları her saç renginde kullanmak mümkündür. Fakat perçemleri herkes kullanamaz. Bunun nedeni ise aslında perçem kullanmak isteyen bayanların alınları geniş olması gerekmektedir. Geniş olan alınlarda perçemler oldukça şık dururken, alnı dar olan kişiler de ise bu şıklık yerine karamsarlık söz konusu olabilir. Özellikle perçem kimlere yakışır konsun da dar alınlı kişiler perçem ya da kahkül kullanmaması yönünde sizlere uyarıda bulunuyoruz.

2018'de Perçemler Geri Dönüyor


2018 Perçem Modelleri

Perçem modelleri konusuna şöyle bir göz attığımız da sizler de fotoğraflardan göreceksiniz fakat genellikle açık saçlar da kullanılmaktadır. Fakat topuzlarda, atkuyruğunda perçemler oldukça şık bir görünüme imza atabilir. Hatta öyle ki perçemlerinizi saç şekillendiricileri ile kullandığınızda da ayrı bir havaya sokabilirsiniz. Tabi ki sadece bu saydığım modeller ile perçemleri kullanmayabilirsiniz. Saç aksesuarlarından olan ve son dönemlerde moda olan, çiçekli saç bandajları ile de perçemlerinizi önde bırakarak kullanmanız mümkün olacaktır. Bu tabi ki saçlarınıza ayrı bir hava katarak daha şık ve daha güzel görünmenizi sağlayacaktır. Perçemler aynı zaman da düğünler de saç yaptırdığınız da yapılan modeller için de uyum sağlayacaktır.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git