2018’de Moda Olan Erkek Saç Modelleri


2018’de Moda Olan Erkek Saç Modelleri
14 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 316 kez okundu.

Erkek saç modası gün geçtikçe daha cool modellerle şekillenmeye başlamıştır. Özellikle kısa ve uzun saçın bir arada kullanıldığı modeller oldukça beğenilmiştir. Bu yılda bu tarzda kısa ve uzun saç modellerini bir arada kullanıldığı tarzları oldukça sık göreceğiz. 2018’de moda olan erkek saç modelleri arasında pompadour saçlar oldukça öne çıkıyor. Bu saç modeli yanları 1 numaraya vurulmuş, üst kısımda oldukça uzun saçların fön çekilerek arkaya doğru taranması ile oluşuyor. Genellikle sivri yüzlü erkeklerin tercih ettiği bu aç modeli, sizleri olukça karizmatik bir görünüme taşıyacak. Ayrıca iddialı bir görünüm için erkeklerin en çok tercih ettiği saç modellerinden biri olma özelliği de vardır.

2018'de Moda Olan Erkek Saç Modelleri

Sıde Swept Crew Cut Saç Modeli

Kısa saç kullanmayı seven erkekler için ise bu yıl sıde Swept Crew cut saç modelleri oldukça fazla tercih edilecek. Özellikle sıcak yaz aylarında pratik bir kullanımı olan bu saç modeli aynı zamanda sizi daha genç ve dinamik gösterecektir. Her türlü yüz şekline uyum sağlayan bir saç modelidir, yanları biraz daha kısa bırakılan bu saç modelinin üst kısmı yanlara göre daha uzundur. Kısa saç kullanmayı sevenler için oldukça kullanışlı ve cool duran bir modeldir. 2018’de moda olan erkek saç modelleri arasında bu sıde Swept Crew cut saç modelini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

2018'de Moda Olan Erkek Saç Modelleri


Quıff Saçlar

Geçmişten günümüze en çok tercih edilen saç modellerinden olan Quıff saç modeli bu yılda oldukça moda olacak. Erkeklere karizmatik ve çekici bir görünüm kazandıran bu saç modeli, uzun saç kullanmayı seven erkeklerin tercihi olacaktır. Her türlü yüz tipine uyumlu olan bu saçlar ile karşı cinsin anında dikkatini çekeceksinizdir.  2018’de moda olan erkek saç modelleri arasında yer alan Quıff saç modeli, oldukça bakım isteyen bir model. Bu Quıff saç tipini kullanacak kişilerin mutlak bakımına önem göstermesi gerekmektedir. Üst kısımları oldukça uzun olan bu saç modeli için fön de çekmeniz gerekecektir. Cool ve dikkat çekici bir görünüme ulaşabilmek için mutlaka Quıff saçlarınıza bakmanız gerekecek.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

2018’de Moda Olan Erkek Saç Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Goksu Gulen dedi ki:

    tesekkurler

  2. Nuran Yalcin dedi ki:

    cok guzel olmus bence

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git