2018 Yılının En Trend Saç Akımları


2018 Yılının En Trend Saç Akımları
28 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 219 kez okundu.

Bu yıl her zamankinden biraz daha farklı ve salaş saç modellerini sık sık göreceğiz. Özellikle renkli saç modelleri bu kez karşımıza çok daha farklı bir şekilde çıkacak. Bu yıl saç renklerinde bayanlar saçlarının üst kısmını farklı ve dikkat çekici bir renge boyarken, alt kısımlar kendi doğal renkleri olarak kalıyor. Yani bildiğimiz ombre tepetaklak oluyor. Oldukça farklı bir saç modeli olan bu renkli akım, sokaklar da yer almaya başladı bile. 2018 yılının en trend saç akımları arasında yer alan bu saç modeli ile oldukça dikkat çekici ve avangart.

2018 Yılının En Trend Saç Akımları

Sörfçü Saç Modelleri İle Sokak Salaşlığı

2018 yılı sık sık sokak modasını göreceğimiz bir yıl, bu moda saçlara da yansıyor ve karşımıza dağınık kabartılmış yataktan kalkmış bir izlenim veren kısa sörfçü saç modelleri çıkıyor. Bu modeller ile oldukça salaş bir tarza imza atabilirsiniz. Spor kıyafetler üzerinde daha çok kullanılan bu sörfçü saç modeli, Alexander Wang’ın başlattığı bir saç akımı oldu. 2018 Yılının en trend saç akımları arasında yer alan sörfçü saç modelleri özellikle kısa saçlı bayanların tercih etmesi gereken bir model.  Androjen kesim olarak adlandırılan bu model punk platin saçlarda sahil dalgası verilmesi ile oluşturuluyor.

2018 Yılının En Trend Saç Akımları


2018 Bone Çılgınlığı

Bu yıl saç modellerinden ziyade saç aksesuarları da ön planda olacak. Özellikle boneler ve kasklar çok sık sokak modasında kullanılacak. Eğlenceli ve dinamik bir görünüm çizen rengârenk boneler ile oldukça renkli kombinler oluşturabilirsiniz. Maison Margiela, Gucci, Rodarte gibi markalarında sık sık defilelerinde kullandığı bu çiçekli ve şık bone modelleri bayanlara daha dikkat çekici, cool bir görünüm kazandırıyor. 2018 yılının en trend saç akımları ile bu bonelerin kullanımı oldukça farklı görüntüleri karşımıza çıkaracak gibi gözüküyor. Ülkemizde ise bu bone çılgınlığını karşımıza Nur Yerlitaş getirmiştir. Onun rengârenk, puantiyeli saç boneleri ve bandanaları sosyal medya da gene favori olmuş durumda. Sadece boneler de değil bu yıl kasklar ve şapkalarda oldukça fazla tercih edilecek olan saç aksesuarlarından biri olacaktır.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git