2018 Yılında Çıkan Saç Modelleri


2018 Yılında Çıkan Saç Modelleri
10 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 273 kez okundu.

2018 yılı saç modellerinin oldukça hareketli olacağı görülüyor. Her sene saç modellerinde değişiklikler oluyor bazen de bir önceki senenin esintileri devam ediyor. Bu sene de renkli saç kullanımının çok popüler olacağı belli olmuş durumda. Saçlarda 2018 yılında çıkan saç modelleri arasında abartılar görmek mümkün olacak. Rengarenk saçlar bu yaz da kadınlara hareket katmaya devam edecek. Nostaljik saç modelleri de 2018 saç modelleri arasında görülmeye başlayacak. Nostaljik saç modellerine yapılacak olan modern dokunuşlar bu saçların ön plana çıkmasına neden olacak.

2018 Yılında Çıkan Saç Modelleri

Saç Modellerinde 2018 Trendleri

Kaküllü bob kesim 2018 yılında çıkan saç modelleri arasında ön sıralara yerleşiyor. Bu kesimde yumuşak geçişler yerine sert geçişler olduğu görülüyor. Özellikle ince telli saçlara sahip kadınlar kaküllü bob kesim modellerini rahatlıkla kullanabilir.

2018 yılında iyice kısaltılmış saç modelleri kullanılacak. Pixie saç kesimi 2018’de daha kısa uygulanıyor. Uzun saçlarından sıkılıp radikal bir değişim yapmak ve saçlarını kısaltmak isteyen kadınlar bu sene çok popüler hale gelecek olan Pixie saç kesimini uygulayabilir. Bu saç modelinin kullanımının da çok kolay olması ve biraz jöle ile şekil verilebilmesi kadınlar tarafından tercih edilmesine yol açıyor. Şekil verilirken saç kesimini yumuşatmaktan kaçınmak ve sert geçişler ve sivrilikler yaratmak 2018 trendlerine uygun hale getiriyor.


2018’in bahar aylarına kısa bob kesim saçlar damgasını vuracak. Çok kullanışlı olması ve kadınlara romantik bir hava katması söz konusu olduğu için bu yıl kadınlar tarafından çok tercih edilecek. Dalgalı da kullanılabilen bu modelin düzleştirerek kullanımı halinde daha romantik bir hava yarattığını belirtmek gerekir. Maskülen saç kesimlerinin ve küt saç kesimlerinin öne çıktığı 2018’de uzun saç modellerine daha az rastlanılacağı görülüyor.

2018 Yılında Çıkan Saç Modelleri

2018 Örgü Modelleri

2018 saç modellerine damga vuran ise örgülü modeller. Gelin başı için de bu yıl çok kullanılan örgülü detaylar 2018 yılında çıkan saç modelleri arasında günlük hayata da en çok kullanılacak detay olarak görülüyor. Örgü modeller geçen yıl da popülerdi fakat bu yıl örgülerin inceldiği görülüyor. Saçın arasına karıştırılacak ince örgüler kadınlara daha bohem bir hava katacak.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git