2018 Yeni Trend Erkek Saç Modellerinde Gelişme


2018 Yeni Trend Erkek Saç Modellerinde Gelişme
13 Mart 2018 tarihinde eklendi, 997 kez okundu.

Erkekler de kadınlar kadar saçlarına özen gösteriyor ve 2018 yeni trend erkek saç modellerinde gelişme hakkında fikir sahibi olmaya çalışıyor. Erkekler kendileri için ideal olan saç modelini yakaladıklarında oldukça etkileyici gözükebiliyorlar. Saç modeli erkeğin genel görünümüyle uyumlu olmalı ve bir bütünlük sağlamalıdır. Bu nedenle sürekli trend olan modelleri uygulamak her zaman olumlu sonuç vermeyebilir. Erkeklerin seçeceği saç modelinin yaşlarıyla ve sosyal konumlarıyla da uyumlu olması önemlidir. Ayrıca erkek sakal kullanıyorsa sakal modeli de dikkate alınmalıdır. Saç tipine göre kesim uygulamak gerekir. Düz saçlı erkeklerle dalgalı ya da kıvırcık saçlı erkeklerin kesim modeli de farklılık gösterir.

2018 Yeni Trend Erkek Saç Modelleri1

Erkek Saç Modelleri

Kıvırcık saçlar, kalın ya da ince telli saçlar, dalgalı saçlar için 2018 yeni trend erkek saç modellerinde gelişme görülüyor. Moda haftalarında 2018 erkek saç modelleri de görücüye çıkmış oldu. Erkekler saç ve yüz kusurlarını öne çıkaracak modelleri seçmekten kaçınmalı. Eğer yüz yapısına göre seçim yapılmazsa kullanılan model doğal durmaz. Erkeğin boyu ve giyim tercihleri de saç modeli seçiminde oldukça önemlidir. Yeni saç trendleri takip edilmeli ve artık demode olmuş saç modellerinden uzak durulmalı. Sakal şekliyle saç modelinin uyumlu olması da dikkat edilmesi gereken bir başka nokta.

2018 Yeni Trend Erkek Saç Modelleri1


2018 Popüler Erkek Saç Modelleri

Erkekler için de her sezon saç trendleri değişiyor ve 2018 yeni trend erkek saç modellerinde gelişme yaşanıyor. 2018 saç modellerinde dağınık dokulu saç modelleri, dik tarzda saç modelleri, yandan kesimli saç stilleri, uzun kaküllü saç modelleri, uzun doğal ve hareketli saç modelleri öne çıkıyor.

Yanları kısa kesilmiş tepeleri daha uzun bırakılan saç modelleri hareketli ve enerjik bir görünüm kazandırır. Bu model orta uzunluktaki sakallarla çok uyumlu olmaktadır. İzli kısa saç modelleri kullanarak erkekler tarzlarını konuşturabilirler. Çok kısa seçilmiş saç modellerini hafif bir sakalla tamamlamak önerilir. Textured olarak tanımlanan saç yana doğru taranıyor ve üst kısımlar hafif izli bırakılıyor. Erkeklerde arkaya doğru taranmış hacimli saç modelleri çok şık duruyor ve bu yılın trendleri arasında yer alıyor.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git