2018 Yarım Örgü Modellerinde Yeni Trendler


2018 Yarım Örgü Modellerinde Yeni Trendler
30 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 280 kez okundu.

Örgü modelleri yüzlerce yıldır kadınların asla vazgeçemedikleri ve severek kullandıkları modeller olarak günümüze kadar gelmiştir. Öyle ki hala gelinlik modelleri, kırmızı halı ve sokak stillerinde örgü modellerine sık sık rastlamaktayız. Kadınlarının vücutlarında ve kombinlerinde en fazla önem verdikleri unsur saçları olmuştur. Gerek şekli gerekse de rengi ile her zaman trend ve bir adım önde olmak isterler. Son dönemlerde yarım toplanmış saçlar moda olmuş ve kadınlar saçlarında daha salaş görünümleri tercih etmeye başlamışlardır. 2018 yarım örgü modellerinde yeni trendler adı altında birbirinden güzel yarım örgü modelleri kadınların beğenisine sunulmuş ve tam puan almıştır.

2018 Yarım Örgü Modellerinde Yeni Trendler

Kadınlarda Örgü Modelleri

Kadınların vazgeçilmezi olan örgü modelleri ister uzun ister kısa olsun mutlaka her saça uygun bir uyarlama ile sokaklarda ve ekranlarda kendini göstermektedir. 2018 yarım örgü modellerinde yeni trendler bu yıl oldukça moda hemen modellere bakacak olursak:

  • Salaş Atkuyruğu Şeklinde Yarım Örgüler: modeli elde etmek o kadar kolay neredeyse sizin kurtarıcı modeliniz olacak. Enseden topladığınız saçlarınızı yarın örerek salaş ve geniş örgüler ile hemen doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Örgülü Yarım Topuz Modelleri: Kısa saçlar ve uzun saçlar için ideal olan bu modeli elde etmek için ise yarım topladığınız saçlarınızı örgü modelleri ile süsleyebilirsiniz.
  • Yarım Taç Örgüler: Bu modeller bizi küçükken hayranı olduğumuz masal kahramanlarına dönüştürecek. Yarım ayırdığınız saçlarınızı kafa tasa çemberine uygun bir şekilde örerek bu modeli elde edebilirsiniz.
  • İkili Örgülü Yarım Topuzlar: Bu model için ise saçlarınızı tepeden iki ayrı şekilde yarım örerek kalan saçlarınızı minik topuzlar yapabilirsiniz. Altta kalan açık saçlarınızı ile dalgalar ile hacimlendirerek bu modeli elde edebilirsiniz.

2018 Yarım Örgü Modellerinde Yeni Trendler


Kısa süre içerisinde elde edeceğiniz örgü modelleri ile hem tarz olabilir hem de 2018 yarım örgü modellerinde yeni trendler uyum sağlamış olacaksınız. Hem dilerseniz evde kendiniz yapabilir hem de kuaförünüzden yardım alarak kısa süre içerisinde hem doğal hem de modaya uygun bir görüntü elde edebilirsiniz. Örgü modelleri her alanda ve her yerde uyumlu olmanızı sağlayacaktır.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git