2018 Uzun Saçlarda Yeni Modeller


2018 Uzun Saçlarda Yeni Modeller
31 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 244 kez okundu.

Saçlar, kadınların ve erkelerin vücutlarında en fazla özen gösterdikleri bölgelerdir. Uzun saçların modası yıllar geçse de asla geçmiyor ve her yıl uzun saçlı kadınlar için yeni modeller ortaya çıkıyor. 2018 yılında da uzun saçlı kadınlar için yeni modeller ortaya atılmış ve son dönemlerin en popüler akımı olan doğallık üzerinde durulmuştur. 2018 uzun saçlarda yeni modeller daha salaş ve bohem tarzlardan oluşmaktadır.

2018 Uzun Saçlarda Yeni Modeller

 

2018 Uzun Saç Modelleri

2018 yılında uzun saçlı kadınları geniş bir saç modelleri yelpazesi beklemektedir. 2018 uzun saçlarda yeni modeller için hemen bir inceleme yapalım:


  • Uzun Katlı Saç Modelleri: Uzun saçları daha dolgun ve daha hacimli göstermek isterseniz katlı modelleri tercih edebilirsiniz.
  • Örgülü Saç Modelleri: Örgülü modeller her yıl olduğu gibi bu yılda vazgeçilmez olacak gibi görünüyor. Özellikle Helen stili ve taç geniş örgüler uzun saçlı kadınların hem trend hem de prensesler gibi görünmelerini sağlayacaktır.
  • Yarım Toplanmış Saç Modelleri: Yarım toplanan saçlar geçen yıl ve bu yıl oldukça moda. Hem yarım atkuyruğu yapabilirsiniz. Hem de küçük topuzlar ile daha trend görünümler elde edebilir hem de saçlarınızı daha stil hale gelebilirsiniz.
  • At Kuyruğu Modelleri: Atkuyruğu modelleri asla popülerliğinden bir şey kaybetmeden yıllardır olduğu gibi bu yılda trend olmaya devam ediyor.
  • Salaş Saç Modelleri: Bu modeller doğal saçlarınızın güzelliğini ön plana çıkarmak için kullanılması tavsiye edilen modellerdir. İster saçlarınızı doğal haline bırakın isterseniz de kalın maşalar yaparak saçlarınızı daha doğal dalgalar ile şık bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Enseden Toplanan Modeller: daha zarif ve daha şık görünüm elde etmenizi sağlayan bu modelleri ister topuz ister örgü modelleri olarak uygulayabilirsiniz.
  • Topuz Modeller: Topuz modelleri yüz hatlarını ve bakışları ortaya çıkarma konusunda oldukça avantajlı modeller olarak geçmektedir. Asla yerini ve önemini kaybetmeyen bu modeller ile ister sokak şıklığı isterseniz de özel günlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2018 Uzun Saçlarda Yeni Modeller

Uzun saçlı kadınlar için 2018 uzun saçlarda yeni modeller içeriğine ne kadar şey yazsak az kalır. Saç bakım önerileri için sitemizde bulunan diğer içeriklere göz atabilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git