2018 Trend Örgü Modelleri


2018 Trend Örgü Modelleri
7 Mart 2018 tarihinde eklendi, 285 kez okundu.

2017 yılında olduğu gibi 2018 trend örgü modelleri çok görülüyor. 2018 yılı özellikle saç modelleri ve renkleri konusunda oldukça hareketli olacak. Renkli saçlar, çok kısa kesimler, çeşitli örgü modelleri bu yıl saçlarda çok görülüyor. Örgü, kız çocuklarının okul yıllarından itibaren kullanmaya alışkın oldukları bir saç modeli fakat yetişkinlerin de sık kullandıkları bir model konumunda. Yıllar içinde örgü modelleri çok değişikliğe uğradı fakat popülerliğini hiç yitirmedi. Her yıl yeni örgü modelleri trend oluyor ve yaygın olarak kullanılıyor.

2018 Trend Örgü Modelleri

Örgü Çeşitleri

Örgü modelleri oldukça değişik şekillerde uygulanabilmektedir ve 2018 trend örgü modelleri de içinde farklı örgüler barındırmaktadır. Örgü modelleri topuz örgü, balıksırtı örgü, dağınık örgü, kroşe örgü, sık örgü ve salaş örgü olarak sınıflandırılabilir. Örgü uygulamalarını salt örgü olarak düşünmemek gerekiyor zira özellikle bu sene saç modelleri örgü ile kombin ediliyor. Saçın tamamı örülebilir fakat saçın sadece bir kısmını örerek kullanmak trend. Özellikle uzun saçlarda bu kombin çok güzel değerlendirilebiliyor.

Saç modelinin örgü ile kombin edilmesi topuz saç modellerinde çok görülüyor ve 2018 yılında gelin saçlarında da çok kullanılacak bir model olarak ortaya çıkıyor. Topuz yapıldıktan sonra çevresi saç örgüsü ile sarılıyor ve çok estetik bir görüntü oluşuyor. Sadece örgüden yapılan topuzların da öne çıktığı görülüyor. Topuz örgü modelinde özellikle öne çıkan salaş ya da dağınık örgüler. Salaş saç modellerinin son zamanlarda hızla trend olduğu göz önüne alınırsa bu modelin topuzlara da uyarlanması kaçınılmaz oluyor.


2018 Trend Örgü Modelleri

Dalgalı Örgü Saç Modelleri

Dalgalı saçlar, piyasada bulunan bir çok alet sayesinde kadınların kendilerinin de yapabildiği saç modelleri arasında. Gerek çok güzel görünmesi gerekse kadınlara kattığı romantik görüntü nedeniyle dalgalı saçlar hiçbir zaman popülerliğini yitirmiyor. Dalgalı saçlara 2018 trend örgü modelleri ekleniyor. Uzun ve dalgalı saçlarda örgüler taç şeklinde kullanılabiliyor, bu saçlara salaş örgü uygulamaları çok yakışıyor, saçın muhtelif yerlerine yapılarak birden çok örgü ortaya çıkarılabiliyor. 2018 yılı uzun dalgalı saçlarda kullanılan örgülerin yılı olacak ve bu model yıllarca popülerliğini yitirmeyecek gibi gözüküyor.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git