2018 Tekli Örgü Modelleri


2018 Tekli Örgü Modelleri
16 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 249 kez okundu.

2018 yılında saçlara örgü modeller damgasını vuracak. Hem kış ayları da hem de yaz sezonunda 2018 tekli örgü modelleri son derece popüler olacak. Hem derli toplu saç kullanmak isteyen kadınlar için hem de dağınık saç modellerini tercih eden kadınlar için örgüler vazgeçilmez hale geldi.

2018 Tekli Örgü Modelleri

Örgülü Saçlarda Trenler

Örgü saçlar her yaş gurubundan kadının rahatlıkla kullanabilecekleri modeller arasında yer alıyor. Bu nedenle 2018 tekli örgü modelleri bütün kadınlara hitap ediyor. Özellikle renkli saç kullanımında örgü modeller 2018 yazına damgasını vuracak. Saç tebeşiri kullanılarak renk verilen saç tutamları örgü ile birleşince mükemmel bir görüntü yakalanıyor. Örgü saçlar bu yaz çok popüler olacak olan bandanalar ile de oldukça iyi görünüm sağlıyor.

Uzun saçlar örgü modelleri yaratmaya daha elverişli. Açık bırakılan saça yapılan tek kalın örgüler öne çıkıyor. Bu model 2018 gelin başları için de en çok tercih edilen model olacak. Düz kesim uzun saçlarda yana bırakılarak kullanılan tek bir örgü hem romantik hem de masum bir görünüm yaratıyor.


Tek örgü modelleri çalışan kadınlar için de çok uygun duruyor. Sağladığı derli toplu görünüm nedeniyle hem ciddi hem de saygın bir hava yaratıyor. Tek örgü kullanılarak yapılan topuzlar da çalışan kadınlar tarafından tercih ediliyor ve ağırbaşlı bir görüntü kazandırıyor.

2018 Tekli Örgü Modelleri

Sokak Modasında Örgülü Saç Kullanımı

Sokak modasında en çok renklendirilmiş saça uygulanan örgüler dikkat çekiyor. Özellikle 2018 yazında renkli örgü modelleri ile çok karşılaşılacak. Dağınık ve salaş saç kullanmak isteyen kadınlar da dağınık örgü modellerini tercih edebilir. Gevşek örülmüş 2018 tekli örgü modelleri istenilen salaşlığı sağlıyor.

Bazı ufak teknikleri öğrenerek kadınlar örgü saç modellerini rahatlıkla kendileri uygulayabilir. 2018 saç örgü modellerinde zahmetsiz ve pratik örgüler tercih ediliyor. Uzun saçlar kadar orta uzunlukta saçlar için de uygulanabilecek pek çok örgü modeli seçeneği var. Kadınlar yüz tiplerine en çok yakışacak modeli belirleyip rahatlıkla kullanabilirler. Bu yıl saç boyu ne olursa olsun her kadının saçının bir bölümünde mutlaka örgü görülecek.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git