2018 Son Moda Saç Renkleri


2018 Son Moda Saç Renkleri
6 Mart 2018 tarihinde eklendi, 392 kez okundu.

2018 saç kesimleri ve modelleri açısından oldukça öne çıkan bir yıl oluyor ve 2018 son moda saç renkleri de kendini gösteriyor. 2018 yılında kullanılacak saç renkleri çeşitlilik gösteriyor ve her ten rengi ve yüz tipi için uygun trend bir saç rengi bulunuyor. Son yıllarda saç renklerinin çok fazla çeşitlendiği görülüyor. Kullanılan renkler balyaj ve obre teknikleri sayesinde çeşitlendiriliyor.

2018 Son Moda Saç Renkleri

2018 Yılında Popüler Olan Saç Renkleri

Son yıllarda saç renklerinde ciddi bir marjinalleşme söz konusu ve bu durum 2018 son moda saç renkleri arasında da yer buluyor. Bu yıl trend olan holografik saç renkleri mor, pembe ve mavi olarak ortaya çıkıyor ve bu renklerin pastel tonları kullanılıyor. 2018 yılında mavi tonları çok dikkat çekiyor ve bu saç rengi hazırlanırken okyanuslardan ilham alınıyor. Okyanus saç rengi içinde mavi, yeşil ve turkuaz tonlarını barındırıyor ve muhteşem bir görüntü oluşturuyor. Saç renklerindeki marjinallik günlük hayata iyice adapte olduğu için saç rengi konusunda kadınlar diledikleri gibi tercih yapabiliyor. Okyanus saç rengini oluşturmak için balyaj veya ombre teknikleri kullanılabilir.

Gri tonları geçtiğimiz yıllarda saç renklerine damgasını vurmuştu. 2018 yılında ise gri tonunun parlak beyaza dönüştüğü görülüyor. Gümüş, gri ve kirli beyazın popülerliğinin ardından sıra parlak beyaz saç rengine geldi. Bu renk 2018 yılında en çok konuşulacak renkler arasında yer alacak.


2018 Son Moda Saç Renkleri

Mat Saç Renkleri

Canlı makyajın yerini mat makyaj tekniklerinin alması epey zaman oldu şimdi saçlarda da mat renkler öne çıkmaya başladı. Mat saç rengi trend olup 2018 son moda saç renkleri arasına girince neredeyse tüm pastel renk tonları da saçlara uyarlanır hale geldi. Şeftali saç rengi bunların arasında en çok kendisini gösterenlerden birisi.

2017’de popüler olan çikolata saç renginin 2018’de bordoya doğru kaydığı görülüyor. Kahverengi saçlarda bordo yansımalarının trend haline gelmesi kaçınılmaz olacak. Ateş kırmızısı 2018 saç trendleri arasında en üst sıralarda kendisine yer buluyor. Denizkızı saç rengi olarak tanımlanan rengarenk saçlar ise 2018 yazında en çok kullanılan saç renkleri arasında yer alacak.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git