2018 Saç Trendleri: Bu Yıl Hangi Saçlar Moda!


2018 Saç Trendleri: Bu Yıl Hangi Saçlar Moda!
25 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 310 kez okundu.

2018 yılı tüm ihtişamı ile girmiş olup, bu yılın en trend saç modelleri ise sizleri oldukça şaşırtacaktır. Özellikle nostaljik saç modelleri oldukça popüler olurken aynı zaman da renkli saç akımları da yükselerek devam edecektir. Bayanların ilgi odağı olan saç kesimlerinde de bu yıl oldukça farklı modelleri görebilirsiniz. Cesur kişilerin saç trendlerinden olacak modellerde çarpıcı modeller bu yıl oldukça karşınıza çıkacaktır. 2018 saç trendleri: bu yıl hangi saçlar moda konusunda sizlere 2018 saç kesimleri ve renkleri hakkında moda akımlarını paylaşacağız. Bu akımlardan dilediğinizi uygulayarak sizlerde 2018 modasına ayak uydurabilirsiniz.

2018 Saç Trendleri Bu Yıl Hangi Saçlar Moda!

2018 Saç Kesim Trendleri

2018 yılında saç kesiminde nostaljik izler barınacak. Küt, Kahküllü saçlar bu yıl trend listesinde 1 numara olurken aynı zaman da Kahküllü bob kesim saç modelleri de hızla büyüyecek. Özellikle saç çeşitleri arasında yer alan ince saçlar için bob kesim modeller oldukça tercih edilecektir. Çünkü ince saçlar için bob kesim saça hacim vermesini sağlayarak güzel bir hava katmaktadır. 2018 saç trenleri: bu yıl hangi saçlar moda konusunda özellikle pixie saç modeli de tercihler arasında yer alacak. Kolay kullanımı ile ilgi görecek olan pixie saç modeli sadece bir jöle ile havalı bir görünüme ulaşacaktır. Aynı zaman da maskülen tarzda saç modelleri de bu yıla damga vuracak olan modeller arasında yer alacaktır.

2018 Saç Trendleri Bu Yıl Hangi Saçlar Moda!


2018 Saç Renk Trendleri

2018 saç trendleri: bu yıl hangi saçlar moda konusunda 2018 saç renklerinde 2017’den kalma izler devam edecek. Özellikle gri saç renklerinde ki akım devam ederken gri renklere mavi balyajlar ile renk vererek güzel bir aheng ortaya çıkacak. Aynı zaman da renkli saçlar da bu yıl kırmızı ve tonları ön plana çıkarken, kızılın siyah üzerinde ki etkisi de oldukça dikkatleri çekecek. Sarı saçlar her yıl olduğu gibi bu yıl da özelliğini yitirmeden kullanılırken özellikle uzun saçlarda sarı renk oldukça görülecek. Sarı renkte aynı zaman da uçlara doğru açılma bu yılın en çok kullanılan renklerinden olacaktır. Bu renkleri kullanarak modaya ayak uydurabilirsiniz. Bu şekilde kendinizi trend listesinde yer edinebilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git