2018 Saç Renkleri


2018 Saç Renkleri
16 Ekim 2018 tarihinde eklendi, 89 kez okundu.

Son zamanlarda moda haline gelen, doğallıktan ve abartıdan yana olan bu saç renkleri arasından kendi renginizi bularak uygulayabilirsiniz. Sürekli saç renginiz aynı ve artık siz de değişiklik istiyorsanız trend olan saç renklerine bir göz atın!

Doğal Parlak Siyah

Doğallığa önem verenlerin tercihleri arasında olan bu ton bazı bayanlara o kadar çok yakışıyor ki, o kadar güzel oturuyor ki tek kelimeyle mükemmel diyebiliriz. Özellikle beyaz tenliyseniz çok şanslısınız çünkü bu ton size çok yakışacak.

Koyu Kahve Ombre


Koyu kahve ombre özellikle yaz dışındaki her mevsimlere hakim olacak bir tondur. Eğer sizde bu tonlar düşünüyorsanız koyu kahve ombre tercih edebilirsiniz.

Bakır Saç Tonları

Bakır saç rengi bu sezon fazlasıyla yükselişte. Cildiniz için doğru bakır tonunu seçmeye özen gösterirseniz 2018 bakır yılında sizde kendi saçlarınıza yer verebilirsiniz. Favoriler arasına girecek bir tondur kesinlikte tavsiye ederiz.

Mat Sarı Saç

Bayanların kış aylarında saç konusu olarak çok düşünceli olduğunu biliriz. Ancak bir sır vermek gerekirse parlak renkler yerine mat bir görünüm sunmak en doğru karar olacaktır. Mevsimlere göre farklı saç tonlarına bürünmeniz daha sağlıklı bir karar olabilir.

Sarı ve Gümüş Karışımı

Saçınız için ideal bir sarı rengi mi arıyorsunuz? İşe size yeni bir öneri sarı ve gümüş tonu saç rengi size yaz kış kullanabilme özelliği sunuyor. Ayrıca renk karışımı olduğu için saçınıza çok fazla tarz katabilir. Size uygun olduğunu ve sarı tonlarını düşünüyorsanız aradığınız renk budur.

Koyu Çikolata Kahve

Zengin, koyu çikolata rengi klasik çikolata kahveden biraz farklı bir tondur. Bu ton çoğu cilt tonunu güzelleştirir bambaşka görünüme dönüştürür.

Saf Gümüş Saç

Saf gümüş saç rengi trendler kategorisinde başa geçmek üzere. Saf gümüş saçlar şuan için popüler olurken bir diğer ismi ise gri saç rengidir. Bu tonu ünlüler de daha fazla gördüğümüz doğrudur. Bu ton ile birlikte mor şampuan kullanmayı mutlaka unutmayın. Hemen açıklayacam korkmayın, çünkü bu rengin ömrünü daha fazla uzatıyor. Yeni yıla yaklaşırken kendinize farklı görünümler katabilirsiniz.

Blorange Rengi

Blorange Saç rengi, belki adını bile ilk defa duyuyorsunuz. Kan portaklı renginden ilham alınmış bir ton olduğunu belirtmek istedim. Ünlülerin daha fazla dikkatini çeken bu ton daha fazla modern olmaya başladı.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git