2018 Saç Örgülerinde Trendler


2018 Saç Örgülerinde Trendler
7 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 289 kez okundu.

Saç örgüleri geçmişten günümüze en çok tercih edilen, romantik bir görünüme ulaşabileceğiniz bir modeldir. Bu yılda örgü saç modellerini sık sık bayanlarda göreceğiz. Özellikle klasik modeller yerine daha modern ve dikkat çekici örgü saç modelleri ile oldukça şık bir görünüm elde edeceksiniz. Saç örgü modelleri arasında bu yıl özellikle Minimalist topuzlar sizleri şık ve dikkat çekici bir görünüme ulaştıracaktır. Özel davet gecelerinde bu saç modellerini sıklıkla kullanabilirsiniz. 2018 saç örgülerinde trendler olarak en çok bu Minimalist örgü topuzları sık sık göreceğiz.

2018 Saç Örgülerinde Trendler

Kurdeleler İle Saç Örgülerinizi Süsleyin

Romantik bir görünüm oluşturmak için örgü modellerini tercih ettiğinizde renkli kurdeleler kullanarak görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. Kurdele seçeneği olarak siyah rengini seçerek daha şık bir kullanım elde edebilirsiniz. 2018 saç örgülerinde trendler arasında bu yıl kurdeleli modeller oldukça fazla kullanılacak.  Saçlarınızı dağınık bir şekilde örerek aralarına kurdele koyabilirsiniz. Ya da kurdele ile dörtlü örgü yaparak çok daha güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.  Daha havalı bir görünüm elde etmek için saçlarınızın bir kısmını örerek bir kısmını açık bırakarak daha güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Süslü örgüler ile bu yıl çok daha renkli görünümler sokaklarda yer alacak.

2018 Saç Örgülerinde Trendler


 Kısa Saçlar İçin Örgü Modelleri

Kısa saçlarınız ile de oldukça şık ve güzel görünümlü örgü saç modelleri oluşturabilirsiniz. Özellikle yarım örgüler ile oldukça şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.  Bu saç modellerini de evinizde kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Mısır örgü, balıksırtı örgü gibi klasik modellerini de rahatlıkla kısa saçlarınızda kullanabilirsiniz. 2018 saç örgülerinde trendler arasında bu yıl süslü saçlar oldukça moda. Bu yüzden kısa saçlarınızın arasına klipsler de ekleyebilirsiniz. Özellikle halkaları kullanarak kolaylıkla şık ve ışıltılı bir görünüm oluşturabilirsiniz.  Boncuklarla saçlarınız süslediğiniz de özel davet gecelerinde de dikkatleri, üzerinize çekeceksinizdir.  Örgü saç modellerinizi renkli saç bantları ile de süsleyerek oldukça şık görünümler oluşturabilirsiniz.  Renkli ipler kullanarak da gökkuşağı şeklinde güzel örgüler oluşturabilirsiniz. İpli örgü modelleri ile daha cool ve avangart bir görünüm oluşturabilirsiniz, dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git