2018 Pembe Saç Akımına Dikkat


2018 Pembe Saç Akımına Dikkat
6 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 234 kez okundu.

2018 Yılının gelmesi ile birlikte saç akımlarında renkli saçlar oldukça moda oldu. Bu yıl renkli saç modelleri arasında bayanlarda en çok göreceğimiz saç rengi pembe ve tonları olacak. Özellikle bayanların çok sevdiği bir renk olan pembe, saçlarda oldukça romantik ve çekici duruyor. Daha çok pastel renklerin trend olduğu saç akımlarında pembenin uçuk renkleri 2018 yılının en trend saç rengi olacak. Pembe saç rengi özellikle daha marjinal tarza sahip olan bayanlarda çok daha hoş duracaktır. Beyaz tenli ve küçük yüz tipine sahip olan bayanlar mutlaka pembenin açık tonlarını saçlarında kullanmalılardır. 2018 pembe saç akımına dikkat, bu yıl artık sokaklarda sık sık pembe ve tonlarını bayanların saçlarında göreceğiz.

2018 Pembe Saç Akımına Dikkat

Pembe Ombre

Özellikle pembe rengi oldukça cesaret isteyen bir saç rengi olduğu için başlangıç için saçınızın tamamını pembeye boyatmak yerine ombre yaptırmayı tercih edebilirsiniz. Özellikle platin satısı saçların uçlarında oldukça güzel bir görünüm oluşturan toz pembe ve pastel tonları rahatlıkla saçlarınızda tercih edebilirsiniz. Pembe ombre saçlarınızı çok daha dikkat çekici gösterecektir. Bir süre bu saçı kullandıktan sonra saçlarınız tamamen pembe ve tonlarına boyata bilirsiniz. Ya da sadece saçlarınızın bir kısmını pembe boyatabilirsiniz. Saçlarınızın aralarına renk vermesi için de pembenin tonlarını tercih edebilirsiniz. 2018 pembe saç akımına dikkat, özellikle kısa saçlarda bu renk çok çekici bir görünüm oluşturacaktır.

2018 Pembe Saç Akımına Dikkat


Pembe Balyaj

Balyaj geçmişten bu yana bayanların çok sık tercih ettiği bir saç işlemi olsa da bu yıl bu işlemde de marjinal izleri yakalıyoruz. Özellikle pembe ve tonlarında yapılan balyajlar sarı saçlı bayanlarda oldukça hoş bir görünüm oluşturacak. Gri saç rengi üzerinde de oldukça güzel bir geçişi olan pembe rengi ile dikkat çekici bir görünüm oluşturabilirsiniz. 2018 pembe saç akımına dikkat, bu saç rengi çok güzel dursa da saçtan çok çabuk akmaktadır. Bu yüzden sık sık saçlarınız boyatmanız gerekecektir. Bu işlemlerde saçlarınız yıpratacağı için mutlaka yan ürün olarak bakım ürünlerini tercih etmelisiniz. Bu şekilde daha sağlıklı bir saç görümüne ulaşabilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git