2018 Koyu Saç Renklerinde Trendler


2018 Koyu Saç Renklerinde Trendler
3 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 238 kez okundu.

2018 yılında bambaşka bir görüntü ile daha dinamik ve genç gözükmek için koyu saç renklerini tercih etmelisiniz. Koyu saç renkleri sizlere daha doğal bir görünüm kazandıracak ve daha soft bir duruşu yakalamanızı sağlayacak. Özellikle kahvenin tonları bu yıl sizleri sıcacık hissettirecek.  Kahvenin en güzel tonu olan çikolata bu sezon oldukça trend, özellikle esmer tenli bayanlarda çok daha güzel bir görünüm oluşturacak olan bu koyu saç rengi, çekiciliğinizi arttıracak. 2018 koyu saç renklerinde trendler olarak bu yıl çikolatanın her tonunu sık sık bayanlarda göreceğiz.

2018 Koyu Saç Renklerinde Trendler

Bakırın Işıltısıyla Canlanın

Bakır saç rengi özellikle beyaz tenli kadınların tercih etmesi gereken bir renk, sıcak renkler arasında yer alan bakırı daha ışıltılı bir görünüm elde etmek için tercih edebilirsiniz. Özellikle daha soft ve fresh makyajlar yapınca daha güzel ve doğal bir görünüm elde edeceksinizdir. Günlük hayatınızda bakır saçlarınız ile dikkatleri üzerinize çekeceksinizdir. Bu saç rengi özellikle çilleri olan bayanlarda oldukça tatlı ve çekici duracaktır. 2018 koyu saç renklerinde trendler bakırın koyu tonları olacak. Çok fazla kızıla kaçmadan kahverengiye yakın bakır tonları sizleri doğal bir görünüme ulaştıracaktır.

2018 Koyu Saç Renklerinde Trendler


Karamel Balyaj

Bu yıl sadece tek renk saç modelleri yerine ışıltılı, balyajlı saç renkleri daha çok kullanılacak. Özellikle koyu bir tene sahip iseniz koyu siyah saçlarınızı yumuşatmak için karamel balyaj tercih edebilirsiniz. Bu şekilde daha natürel bir görünüm yakalayacaksınız ve saçlarınızda ışıltılı bir geçiş oluşacak. Bu saç modeli ile olduğunuzdan daha genç gözükeceksinizdir. 2018 koyu saç renklerinde trendler balyajlı modeller olacak. Sadece siyah için değil kızıl ve tonlarında da balyajlı saçlar oldukça fazla kullanılacak. Kızıl renginin sıcak görünümünü daha açık tonlarda balyaj ile hafifletebilir, daha romantik bir görünüm elde edebilirsiniz. Koyu balyajlı saç modelleri için koyu gece makyajları tercih edebilirsiniz, bu görünümünüz ile karşı cinsin tüm dikkatini üzerinizde toplayacaksınız. Daha da çekici bir görünüm elde etmek istiyorsanız siyah üzerine gri balyajı tercih edebilirsiniz. Bu saç modeli biraz daha marjinal tarza sahip olan kadınlara hitap edecektir.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git