2018 Kına Gecesi Saç Modelleri


2018 Kına Gecesi Saç Modelleri
21 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 306 kez okundu.

Kına geceleri düğünden önce yaşanan son etkinliklerdir ve evlenecek kadın için çok anlamlı bir gece olma özelliği taşır. Ne kadar modern bir düğün tasarlansa da kına gecelerinde gelenekler ön plandadır. Bu nedenle 2018 kına gecesi saç modelleri arasından seçim yapılırken bu özel geceyle ahenkli olacak bir seçim yapmak gerekir. Kına gecesi kadınların hayatında tekrarı olmayan geceler arasında yer alır bu nedenle gelin adayları bu gecede çok özel gözükmek ister. Kına gecesinde kullanılacak saç modeli gelin adayı kadar bu geceye katılacak konuklar için de önemlidir. Konuklar da hem kıyafet seçimlerinde hem de saç modellerinde gece ile uyumlu olma kaygısı yaşar.

2018 Kına Gecesi Saç Modelleri

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Kına gecesi için saç seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var. Gelin adayının kına gecesinde öne çıkabilmesi için tercih edeceği saç modelinin farklılık yaratması gerekir. Herkesin tercih edebileceği klasikleşmiş olanlardan ziyade 2018 kına gecesi saç modelleri arasından farklılık yaratan tercihler yapmak önem kazanıyor. Gelin adayları model seçimi yaparken ten ve saç renklerini düşünmeli ve bunlarla uyum sağlayacak seçim yapmalıdır. Bir bütünlük sağlayabilmek için kullanılacak giysi ile de uyumlu bir tercih yapmak gerekir. Kına gecesinde kullanılan kıyafette dekolte varsa saç modeli seçilirken dekolteyi kapatmayacak seçimler yapmak gerekir. Gelin adayları kına gecesinden önce kuaförleriyle çeşitli saç modellerini deneyerek en uygun modelde karar verebilirler.

2018 Kına Gecesi Saç Modelleri


Kına Gecesi Saçı Önerileri

Bu sezon çok trend olan örgülü modeller 2018 kına gecesi saç modelleri arasında da varlığını koruyor. Uzun saçlara dalga verip kalın bir örgü ile tamamlandığında çok başarılı oluyor. Örgülü topuzlar da sırt dekoltesi olan kına gecesi kıyafetleri için çok uygun. Kına gecesi için otantik geleneksel bir giysi seçilmişse ve giysi ile birlikte taç kullanılacaksa saçları doğal halinde serbest bırakmak yeterli oluyor. Hint topuzu ve uygun aksesuarların saça uygulanması sonucunda çok farklı bir kına gecesi saçı yaratmak mümkün. Kına gecesi saç modellerinde saça kullanılan aksesuarlar da saçın geceye uygun hale gelmesinde çok etkili oluyor.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git