2018 Havalı Saç Modellerinde Yeni Moda


2018 Havalı Saç Modellerinde Yeni Moda
16 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 276 kez okundu.

2018 saç modellerinde oldukça iddialı bir sene olacak gibi duruyor. Kısa ve uzun saçlara uygulanan kesimler 2018 havalı saç modellerinde yeni moda oluşturuyor. Nostaljik saç modellerine yapılan dokunuşlar ile büyük farklılık yaratıyor. 2018 yılında da renkli saçlar trend olmaya devam ediyor.

2018 Havalı Saç Modellerinde Yeni Moda

 

Shag Saç Kesimi

2014 yılının sonlarına doğru kendini göstermeye başlayan shag saç kesimi, içinde bulunduğumuz yıl evrim geçirerek 2018 havalı saç modellerinde yeni moda haline geldi. Kısa saçlara uygulanan bu kesim artık orta uzun saçlar için de kullanılıyor. Shag kesim, kısa saçlara hareket katmak için tercih ediliyordu. Günümüzde ise omuz hizasında hatta biraz daha uzun saçlar için de kullanılıyor.


2018 yılının gözdesi olan shag kesim her renk saçta çok şık duruyor. Bakımı da çok kolay olan bu kesim fön çekmeyi bile gerektirmiyor. Bu yıl shag kesimlere kakül eklenmesi dikkat çekiyor. Özellikle kahve tonlu saçlara çok yakışan kakül ile kullanılan shag kesim bu yıl en çok tercih edilecek saç modeli olmayı garantiliyor.

2018 Havalı Saç Modellerinde Yeni Moda

Kısa Saç Modelleri

Kısa saç modelleri özellikle dalgalı saçlı kadınlar tarafından 2018 yılında çok tercih edilecek. Dalgalı saçlarda kısa kesimler hem çok havalı duruyor hem de şekillendirmesi kolay oluyor. Katlı kesimler hem düz saçlarda hem de dalgalı saçlarda 2018 havalı saç modellerinde yeni moda olarak kadınların karşısına çıkıyor. Katlı saç kesimlerinin düz saçlardan ziyade dalgalı saçlarda daha iyi durduğunu belirtmek gerekir.

Düz saçlı kadınlar kısa saç kullanmak istiyorlarsa bu yılın trendi iyice kısaltılmış saçlar. Çok kısa kesilmiş saçlar oldukça maskülen bir görünüm yaratıyor ve keskin hatlar kullanılıyor. Kaküllerin de sivriltilerek kullanıldığı bu kesim kadınları oldukça cool gösteriyor. Bir miktar jöle ya da köpük kullanılarak şekillendirilebilen bu kesim düz saçlı kadınlara büyük kolaylık sağlıyor.

2018 Havalı Saç Modellerinde Yeni Moda

Uzun Saç Modelleri

Uzun saçlarda belirgin V kesimler 2018 havalı saç modellerinde yeni moda haline geldi. Yine uzun saçlarda U kesimler de çok kullanılıyor. Uzun saç modellerinde kakül kullanımının da oldukça öne çıkacağı bir yıl olacak 2018.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git