2018 Günlük Saç Modelleri


2018 Günlük Saç Modelleri
10 Mart 2018 tarihinde eklendi, 312 kez okundu.

Saçlar bir kadının kendini ifade etmesinde önemli bir aracıdır. Günlük hayatta kullanılan saç modellerinde oldukça pratik ve kullanışlı saç kesimlerinin yapılmasının nedeni aslında kadınların isteklerinin bu doğrultuda olmasından değil hayatın telaşında bakımlı görünebilmek ihtiyacından kaynaklanmaktadır. Kadınlar pratik olması nedeniyle kısa saç modelleri tercih etmeye başlamışlardır ve 2018 günlük saç modelleri arasında çok kolay uygulanabilecek modeller yer almaktadır.

2018 Günlük Saç Modelleri

Kısa Saç Modeli Uygulamaları

Birçok kadını stil sahibi haline getiren kısa saç kesimleri gündelik hayatın telaşı içinde kadınlara büyük kolaylık sağlıyor. Özellikle çalışan kadınlar 2018 günlük saç modelleri için kısa saç tercihi yapabilirler. Kısa saçlarla çok kısa sürede harika modeller yaratmak mümkün oluyor. Kısa saç kesimleri bob ve lob olmak üzere iki guruba ayrılır. Bob kesimde saçlar çene hizasında biterken lob kesimde omuz hizasına kadar inmektedir. 2018 saç trendlerinde bob kesimlerde saçların iyice kısaldığı ve daha sert bir havaya büründüğü görülmektedir. Kalın perçemler de bu kesimi tamamlamaktadır. Kadınlar bir miktar jöle ya da köpük kullanarak bu tarz kesilmiş saçın harika görünmesini kolaylıkla sağlayabilirler.

Lob kesimlerde ise küt modellerin öne çıktığı görülmektedir. Kakül bu kesimle beraber ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Kakül bırakılmadan yapılan küt kesimler kulak arkasına atılarak da rahatlıkla kullanılabilir. Düz saçlı kadınlar bu modelde hiçbir işleme gerek görmezken dalgalı saçlı kadınlar bir maşa yardımıyla kısa sürede diledikleri görüntüye ulaşabilirler. Kısa saçlarda senenin trendinin pixie saç modeli olduğunu da belirtmek gerekir.


2018 Günlük Saç Modelleri

Uzun Saç Modeli Uygulamaları

Uzun saçlar düşünüldüğünün aksine en kolay şekillendirilebilen saçlardır ve 2018 günlük saç modelleri çok şık alternatifler sunmaktadır. Dağınık ve dalgalı topuz modelleri uzun saçlı kadınların günlük hayatta en büyük kurtarıcıları durumundadır. Bir maşa yardımıyla kolaylıkla dalgalı saç modelleri uygulanabilir. Tepeden yapılan at kuyrukları ile çok hoş bir görünüm sağlamak mümkündür. 2018 trendi olan örgü modeller ise uzun saçlarda çok öne çıkmaktadır. Saçların çeşitli yerlerine yapılan salaş örgüler ile sokak modasının bir parçası haline gelmek mümkündür. Arkadan tek örgü, arkadan iki örgü veya tek taraflı örgü kullanımı kadınlara büyük bir pratiklik sağlamaktadır ayrıca çok hoş bir hava da vermektedir.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git