2018 Gelin Saç Modellerinde Trendler


2018 Gelin Saç Modellerinde Trendler
9 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 261 kez okundu.

2018’de gelinler sadelikleriyle dikkat çekecekler. Hem gelinlik modelleri hem de 2018 gelin saç modellerinde trendler sadelik yönünde oluşuyor. Abartısız gelinlik modelleri yine abartısız saç modelleri ile buluşuyor. Gelin makyajının da 2018’de çok doğal yapılacağını atlamamak gerekiyor.

2018 Gelin Saç Modellerinde Trendler3

Gelin Topuzları

Topuzlar gelin saçı denilince ilk akla gelen modellerdir. Aynı şekilde 2018 gelin saç modellerinde trendler arasında yine topuzlar ön plana çıkıyor. Fakat 2018 topuzları bilinen gelin topuzlarından oldukça farklı. Tamamen doğal ve kişi kendisi saçını toplamış havası veren topuzlar 2018’de gelinlerin başlarını süsleyecek. Bu topuzlara küçük tokalar eşlik edecek. Özellikle çiçek temalı tokalar çok kullanılıyor. Bu tokların da sade ve abartısız olduğu dikkat çekiyor. Gelin saçlarında ağırlıkta beyaz renkli tokalar kullanılıyor ve bu tokalar topuza iliştiriliyor. Gelinlik modeline göre yine küçük taşlı tokalar da seçilebilir.

2018 gelin topuzu modellerinde dağınık topuz yok. Son yıllarda trend olan ve çok kullanılan dağınık topuzlar bu yılın trendleri arasında yer almıyor. Yine bu senenin gelin saç trendleri arasında bilinen abartılı topuzlar da yok. Duvak modelleri de sadelikten yana olduğu için topuzlar olabildiğince sade ve saç örgüsü topuzlar çok popüler.

2018 Gelin Saç Modellerinde Trendler3


Serbest Bırakılan Saçlar

Topuz yapılmayan ve saçın kendi doğallığında serbest bırakılan modeller de 2018 gelin saç modellerinde trendler arasında yer alıyor. Yarım at kuyrukları ve tamamen serbest bırakılan uzun saç modelleri bu yıl gelin başlarında çok görülecek. Bu saçlar yine küçük tokalar veya abartısız taçlar ile tamamlanıyor. Saç örgüsü serbest bırakılan uzun saçlarda da ön plana çıkıyor. Duvakların genellikle saç örgüleri ile tutturulmaları sağlanıyor.

Bu yıl gelin saçı modellerinde taç kullanımı yaygın olarak görülecek. Gelin taçları ya çiçek motiflerinden oluşuyor ya da taşlı olarak kullanılabiliyor. Taç seçiminde evliliğin hangi mevsimde gerçekleşiyor olduğu da etkili oluyor. Gelin saçlarında taçların iki uygulama şekli öne çıkıyor. Taç ya saç biryandan ayrılarak kullanılıyor ya da kaküllü saçlarda kullanılıyor. İki saç modeline de taç uygulaması çok yakışıyor ve 2018 gelin saç modelleri arasında bu uygulamalar öne çıkıyor.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git