2018 Erkek Tokalı Uzun Saç Modelleri


2018 Erkek Tokalı Uzun Saç Modelleri
17 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 372 kez okundu.

Yeni bir yılın gelmesi ile birlikte moda anlamında yeni akımlar başlamış ve bu yeni akımlar kadın ve erkek bireylerin tamamını etkisi altına almayı başarmıştır. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2018 yılında da erkek modası oldukça renkli ve yenilikler dolu. Hemen hemen her erkeğin heyecanla ve merakla beklediği yeni yıl erkek modası bu yıl uzun saçlı erkekleri hem sevindirmiş hem de diğer erkeklerden bir adım öne çıkarmayı başarmıştır. 2018 erkek tokalı uzun saç modelleri başlığı altında bu yıl uzun saçlı erkeklerin doğal ve seksi hallerine tanıklık edecek hem ekranlarda hem de sokaklarda bol bol uzun saçlı erkek göreceğiz. Doğallık geçen yıl olduğu gibi bu yıl da moda olmuş, erkek modellerinde de aşırıya kaçılmayan salaş, dağınık saç modellerine yer verilmiştir. Beyler jöle ve spreylerini bir süre raflara kaldırmalı ve saçlarını özgürce doğal haline bırakmaya başlamalıdırlar.

2018 Erkek Tokalı Uzun Saç Modelleri

2018 Erkek Uzun Saç Modelleri

2018 yılı erkekler için oldukça keyifli geçecek gibi görünüyor. Özellikle 2018 erkek tokalı uzun saç modelleri içeriğine göz attıktan sonra sizler de bizlere hak vereceksiniz.

  • Man Bun: İngilizce de erkek topuzu olarak adlandırılan model, uzun saçlı erkeklerin oldukça basit bir şekilde uygulayabilecekleri modellerin başında gelmektedir. Bir toka yardımı ile ensenizden toplayacağınız basit bir model ile hemen modaya ayak uydurmuş olacaksınız.
  • Doğal Bırakılmış ya da Dağınık Toplanmış Saçlar: Bu modeli hemen evden çıkarken merdivenden inerken bile hızlıca elde edebilirsiniz.
  • Dağınık At Kuyruğu: 2018 erkek tokalı uzun saç modelleri arasında hem en havalı hem de en kolay saç modeli bir toka yardımı ile saçlarınızı enseden yukarıda toplayıp dağınık bir şekilde bırakabiliyorsunuz.
  • Yarım At Kuyruğu: Geçtiğimiz yıl kadınları esir alan bu yılda beylerin oldukça beğenisini kazanmış ve hemen saç trendleri arasında kendine rahat bir koltuk seçmiştir.
  • Undercut: Son zamanlarda sokaklarda en sık karşılaştığımız bu model ise saçların üst kısmı uzun bırakılıyor. Alt kısımları kısa kalıyor. Sonra bir toka yardımı ile uzun kısmı topuz yaparak elde edebiliyorsunuz.

2018 Erkek Tokalı Uzun Saç Modelleri


Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git