2018 Erkek Saç Modelleri ve İsimleri


2018 Erkek Saç Modelleri ve İsimleri
19 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 453 kez okundu.

Saçlarına önem gösteren erkekler gün geçtikçe artıyor. Bundan kaynaklı olarak da 2018 erkek saç modelleri ve isimleri hakkında araştırmalar da gün geçtikçe artış gösteriyor. Özellikle moda kıyafetlere moda saç stilleri seçmek gerekiyor. Her saç tipine uygun birçok model bulunuyor fakat her kuaför de bunları yapabilecek kabiliyet bulunmaya biliyor. Kötü sonuçların başa gelmemesi için dikkat etmek gerekiyor. Aksi takdirde gülünç durumlarda kalınabilir. Evde saçını kendisi yapmak isteyen erkekler günden güne yeni modellerle karşılaşıyorlar ve her birini denemek istiyorlar.

2018 Erkek Saç Modelleri ve İsimleri

Bazı erkekler evde saçlarına kendi kendine değişik saç stilleri uygulamak isteyebilirler. 2018 erkek saç modelleri ve isimleri olarak, yüz şeklini iyi tanıyıp ona uygun bir saç seçimi yapmak önemlidir. Çünkü her saç tipi her yüze yakışmayabilir. Modeller arasında çok çeşit olduğu gibi bunlar dalgalı, düz, kısa ve uzun kategorilerde toplanıyor.

Dalgalı saçı olan erkekler, düz saça sahip erkekler ve karışık saçlara sahip erkekler farklı modeller denemek için 2018 erkek saç modelleri ve isimleri araştırıyor.


2018 Erkek Saç Modelleri ve İsimleri

Olay Yaratan Erkek Saç Modelleri

  • Kısa Saç Modelleri

Erkekler pratik olması için genelde kısa saç tercih ederler. Çünkü çabuk kurutulması ve hızlı şekil alabilmesi günlük kullanım için uygundur. Taper Fade, Düşük Fade, Mid Fade, Skin Fade, Yüksek Fade, Undercut, Pompadour, Disconnected Pompadour, Pompadour, Quiff, Comb Over, Slicked Back, Crew Cut, Fringe, Faux Hawk, Spiky, Side Part, Top Knot adlı saç modelleri kısa saç modelleri arasında en popüler saç stilleri olarak dikkat çekiyor.

  • Dalgalı Saç Modelleri

Erkekler dalgalı saçları olsa da olmasa da bu modelleri de tercih ediyorlar. Saçlara dalgalı görüntü kazandırmak için bigudiler alınıp takılabilir. Böylece kısa saçlar çok daha havalı görünür. Uzun saçlara ise bigudi sarıp, dalgalı hale geldiğinde toplarsanız yine havalı bir görüntü elde edersiniz. 2018 erkek saç modelleri ve isimleri arasında çok tarz olan dalgalı saç modelleri bulunuyor.

  • Düz Saç Modelleri

Erkekler için kısa saç modelleri arasında düz saç modelleri de var. Kıvırcık ve dalgalı saç stiline sahip erkekler düzleştirici makinalarla saç düzleştirmesi yapıyor. Bunun için küçük elektrikli maşa cihazı alınabilir veya özel bir kuaföre gidip saç düzleştirilebilir.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git