2018 Erkek Klasik Saç Modelleri


2018 Erkek Klasik Saç Modelleri
20 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 352 kez okundu.

2018 yılında kadın ve erkek modası kendini iyice geliştirmiş ve sokakları şenlendirmek için adeta kıyasıya bir yarış başlamıştır. Erkeklerin şüphesiz vücutlarında en çok önem verdikleri yerleri saçları olmuştur. 2018 klasik erkek saç modelleri ise kendine bakmayı seven ve şık giyinmeye önem veren ofis beylerini oldukça memnun edecek gibi görünüyor. Salaş ve doğallık modası klasik erkeklere nasıl yansımış hemen bir bakalım:

2018 Erkek Klasik Saç Modelleri

2018 Erkek Saç Modelleri

  • Klasik Kesimli Saç Modelleri: Bu model her erkeğin yüz tipine göre uygulayacağı oldukça basit bir modeldir. Kuaförünüzden yüz tipinizi öğrenerek saçlarınızı klasik kısa kestirebilir ve 2018 klasik erkek saç modelleri hemen uyum sağlayabilirsiniz.
  • Üç Numara Asker Kesim Saç Modelleri: Bu model ile seksi bakışları ve yüzünüzün doğal hatlarını tamamen ortaya çıkarabilirsiniz.
  • Üst Kısmı Uzun Saç Modelleri: Bu model ise 2018 yılının en popüler saç modeli olmaktadır. Özellikle dalgalı saçlı erkeklerin tercih etmesini öneriyoruz.
  • Dik Saç Modelleri: İster eşit kesimli isterseniz de üst kısmı biraz daha uzun modelleri kullanın yine de bu saçı mutlaka deneyin. Saçlarınıza hacim vererek dik bir görünüm verebilirsiniz.
  • Dalgalı Dağınık Saçlar: Bu saçlar uzun saçlı beyler için oldukça ideal bir model olmaktadır. Saçlarınızı duştan çıktıktan sonra doğal haline bırakarak 2018 klasik erkek saç modelleri elde edebilirsiniz.

2018 Erkek Klasik Saç Modelleri


  • Enseden At Kuyruğu Modelleri: Yine uzun saçlı beylerin kullanabileceği bir model olarak karşımıza çıkıyor. Hemen bir toka yardımı ile saçlarınızı enseden atkuyruğu yaparak bu modeli elde edebilirsiniz.
  • Man Bun: Uzun saçlı klasik erkeklerin ve spor erkeklerin kullanımına uygun bir saç modeli olarak saçlarınızı bir toka yardımı ile enseden biraz yukarıda topuz yapabilirsiniz.
  • Dağınık Saç Modelleri: Hem dalgalı hem de kıvırcık saçlı erkeklerin doğallık modasına ayak uydurması için saçlarını dağınık olarak bırakmaları yeterli olacaktır.
  • Geriye Doğru Yatırılan Saçlar: Kısa, uzun, dalgalı, düz her erkeğin kullanabileceği modele saçlara ıslak bir görünüm vererek geriye doğru tarayarak elde etmeniz oldukça kısa bir sürenizi alacaktır. Hemen uygulamaya başlayabilirsiniz ve modaya ayak uydurabilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git