2018 Erkek Jöleli Saç Modelleri


2018 Erkek Jöleli Saç Modelleri
16 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 309 kez okundu.

Geçmişte oldukça moda olan jöleli saç modelleri bu yıl da oldukça fazla moda.  Özellikle erkeklerde kullanılan jöleli saç modelleri sizleri oldukça cool bir görünüme ulaştıracak. Jöleli saç modelleri özellikle uzun saçlarda oldukça fazla tercih edilecek. Daha karizmatik ve şık bir görünüm elde etmek için sadece elinize az bir miktar jöle alarak saçlarınızın aralarına bu jöleyi sürmeniz yeterli olacaktır. 2018 erkek jöleli saç modelleri sizlere daha temiz bir görünüm oluşturmanızda yardımcı oluyor. Uzun saçların jöle ile havalandırılması ve yana yatırılması bu yıl oldukça fazla göreceğimiz modellerden biri.

2018 Erkek Jöleli Saç Modelleri

Uzun Saçlarda Jöle Kullanımına Dikkat

Jöle kullanımında erkeklerin dikkat etmesi gereken bir konu, jöleyi bol sürmemelisiniz. Olabildiğince elinize az bir miktar jöle alarak saçlarınızın aralarına dağıtmalısınız. Bu şekilde daha cool bir görünüm elde edebilirsiniz. Saçlarınızı yapıştırmak yerine bu şekilde daha havalı kullanabilirsiniz. 2018 erkek jöleli saç modelleri arasında uzun saçlarda kullanım daha fazla görülmektedir. Jöle kullanımında bir de olabildiğince saçlarınızın hava almasına dikkat etmelisiniz. Saçlarınız hava almadığında dökülmeler gözlenebilir bu yüzden olabildiğince saçlarınıza jöle sürdükten sonra gün sonunda saçınızı yıkamalısınız. Bu şekilde jöle kullanımı yaparsanız hiçbir şekilde problem yaşamayacaksınızdır.

2018 Erkek Jöleli Saç Modelleri


Jöleli Saç Modelleri

Geçtiğimiz yıllarda oldukça moda olan tepesi uzun yanları kısa saç modellerinde bu yıl sık sık jöle kullanımı göreceğiz. Bu saç modeline jöle uygulayarak daha parlak ve çekici bir görünüm elde edebilirsiniz. Daha cool bir görünüm için jöle kullanmayı tercih edebilirsiniz. 2018 erkek jöleli saç modelleri arasında tepesi uzun yanları kısa olan modeller oldukça fazla kullanılacak. Jöleli saç modelleri geçmişe göre 2018 yılında daha modern bir tarzda uygulanmaya başlanacak. Daha çok jöle kullanımı yerine olabildiğince az miktarda jöle kullanılarak saçlara sadece parlaklık vermek amacı ile kullanımlar yapılacak. Şimdiden pek çok kişide görmeye başladığımız jöleli saç modelleri oldukça trend olmuş durumda. Özellikle sosyal medyada da pek çok ünlünün bu tarz saç modeli ile fotoğraf paylaşması ile daha çok ilgi uyanmıştır. Jöleli sça modelleri ile daha cool görünümlere imza atabilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git