2018 En Seksi Erkek Saç Modelleri


2018 En Seksi Erkek Saç Modelleri
12 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 326 kez okundu.

Erkek saç modası her geçen yıl farklı modeller ile renklenmektedir. Özellikle geçtiğimiz yıl oldukça farklı saç renkleri ve modelleri erkek modasında yer alırken 2018 yılının gelmesi ile birlikte bu marjinal görünüm yerine artık daha seksi saç modelleri tercih edilemeye başlanacaktır. 2018 en seksi erkek saç modelleri tercih ederken erkekler mutlaka yüz şekillerini göz önünde bulundurarak bir tercih yapmalılardır. Yüz yapınıza göre saç şekliniz uyumlu olduğunda daha seksi bir görünüm elde edeceksinizdir. Aynı şekilde kişinin boyu ve kilosu da saç seçimini etkiler. Kilolu erkekler olabildiğince daha kısa saç modellerini tercih etmelilerdir. Kısa boylu erkekler ise kabarık ve uzun saç modelleri ile daha uzun gözükebilirler.

2018 En Seksi Erkek Saç Modelleri

Kısa ve Dağınık Saç Modeli

Uzun bir yüze sahipseniz eğer mutlaka kısa ve dağınık saç modellerini tercih etmelisiniz. Bu yıl özellikle yanları kısa bırakılmış üst kısmı uzun olan erkek saç modelleri oldukça moda. Bu saç modeli sizleri olduğunuzdan çok daha cool ve seksi gösterecektir. Ayrıca bu saç modeli ile daha genç ve dinamik bir görünüme de imza atabilirsiniz. Tarzınız ile de uyumlu olarak bu saç modelini tercih edebilirsiniz. 2018 en seksi erkek saç modelleri arasında kısa ve dağınık saçlar oldukça fazla tercih edilecek. Karakteristik bir biçimine de sahipseniz rahatlıkla bu saç modelini kullanmayı tercih edebilirsiniz.

2018 En Seksi Erkek Saç Modelleri


Yandan İzli Saç Modeli

Yandan izli saç modeli bu yılda oldukça moda. Erkekleri olduğundan daha seksi gösteren bu saç modeli genellikle üçgen yüz tipli erkeklere daha çok gitmektedir. Özellikle bu izler farklı şekillerde yapıldığında da daha cool bir görünüm oluşmaktadır. 2018 en seksi erkek saç modelleri arasında yer alan bu yandan izli saç modeli ile dikkatleri üzerinize toplayacaksınız. Bu saç modeli için erkeklerin yan saçlarını kısacık kestirmeleri gerekmektedir. Sadece üst kısmınızda saç bulunmalıdır, saçlarınızın yan taraflarını kısa kestirirken iz bıraktırarak kestirmelisiniz. Düz çizgi ya da farklı şekillerde izler yaptırabilirsiniz. Bu izler sizi çok karizmatik ve seksi gösterecek, karşı cinsin hemen dikkatini çekeceksinizdir.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

2018 En Seksi Erkek Saç Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Emek Taskiran dedi ki:

    tekrardan cok sagolun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git