2018 En Popüler Erkek Saçları


2018 En Popüler Erkek Saçları
13 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 402 kez okundu.

Bu yıl erkek saç modasında oldukça farklı modeller var. Özellikle geçtiğimiz yıllarda uzun saç modası trend olmuşken, bu yıl kısa ve üst kısmı uzun bırakılmış saçlar daha çok trend.  En çok tercih edilecek olan model taper fade modeli, bu model yanları kısa bırakılmış, üst kısmı ise oldukça uzun olan bir tarzdır. Bu model sizleri oldukça cool ve dinamik gösterecek. Özellikle karakteristik bir yüz tipine sahip olan erkeklerin daha çok tercihi olacak bu model, 2018 yılında oldukça trend. 2018 en popüler erkek saçları arasında taper fade modeli bu yıl oldukça sık göreceğimiz bir tarz.

2018 En Popüler Erkek Saçları

Disconnected Modeli

Disconnected saç modeli, Ronaldo ile meşhur olmuş bir modeldir. Dünya çapında çok fazla tercih edilen bu saç modeli, 2018 yılında da oldukça fazla tercih edilecek.  Bu saç modelinde dikkatleri çeken ise yanlarının kısa bırakılmış olması ve bir çizgi ile oluşturulan tarzdır. Bu saç modeli sizleri oldukça karizmatik gösterecek ve karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz. 2018 en popüler erkek saçları arasında Disconnected saç modeli, özellikle küçük yüz tipine sahip olan erkeklerde daha cool duracaktır.

2018 En Popüler Erkek Saçları


Undercat Modeli

Geçtiğimiz yıl oldukça fazla tercih edilen bir model olan undercat bu senede sık sık erkeklerde göreceğimiz bir saç modeli. Undercat saç modeli üst kısmı uzun bırakılan bir diğer saç modellerinden fakat bu kez bu uzun kısım fön çekilerek yana doğru yatırılıyor ve ortaya oldukça karizmatik bir görünüm çıkıyor.  Alın kısmında bulunan saçların uçları keskin bir şekilde kesilerek bırakılıyor, yan taraflar gene 1 numara ya vurulmuş bir şekilde kalıyor. Bu saç modeli ile günlük hayatınızda da oldukça şık bir görünüme ulaşabilirsiniz. Her yüz tipine giden bu saç modeli bu yılda oldukça favori olacak.  2018 en popüler erkek saçları arasında undercat saç modelini tercih ederek, dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz, bu model ile olduğunuzdan daha çekici gözükeceksinizdir. Kombinleriniz ile de uyum içerisinde olacak cool bir görünüm için Undercat saç modeli erkeklerin bu yıl da vazgeçilmez tarzı.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

2018 En Popüler Erkek Saçları Konusuna 9 Yorum Yapıldı
 1. Bengi Karan dedi ki:

  Ben böyle saç kestirsem mahalleye almazlar beni be

 2. Sefa Sen dedi ki:

  elinize saglik

 3. Sibel Bilge dedi ki:

  tekrardan cok sagolun

 4. Esen Yanki dedi ki:

  tekrardan cok sagolun

 5. Beyaz Pasa dedi ki:

  sac modelleri konusunda zirvedesiniz

 6. Tansel Erden dedi ki:

  tesekkurler

 7. Goksu Gulen dedi ki:

  biraz daha uzun yazin bi dahaki sefere

 8. Halime Ersoy dedi ki:

  sac kesimleri icin sizden baskasini bilmiyorum

 9. Ceyhan Fahri dedi ki:

  Vaaay harika

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git