2018 Damat Saç Tıraş Modelleri


2018 Damat Saç Tıraş Modelleri
23 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 335 kez okundu.

Evlenecek çiftler arasında özellikle gelin adayları gerek internet üzerinden gerekse etrafındaki kişilerden gelin olduğu gün hangi saç modelini tercih edeceğine karar vermek için yoğun bir çalışma içerisine girerler. Tabi süreç bu şekilde ilerleyince damat adayı da saç modeli ve tıraşı için elinden gelenin en iyisini yapmak için yoğun bir çaba gösterir. Ancak gelin adaylarına oranla damat adayları bu süreç için çok fazla zaman harcamazlar. Hatta birçok damat adayı internetten damat saç modelleri için bir araştırma yapmadan sürekli gittikleri kuaför arkadaşına damat tıraşı yap diyerek soruna kafa yormadan kökten çözüm bulur.

2018 Damat Saç Tıraş Modelleri

Peki, Hangi Saç Modelleri 2018 Modası

Öncelikli olarak 2018 damat saç tıraşı modeli için işi tamamen sürekli gittiğiniz kuaföre bırakmanız gerekir. Sürekli sizi tıraş ettiği için size yakışacak olan en güzel modeli en iyi bilen kişi sizin kuaförünüz olacaktır. Elinden geldiğince işin en iyisini yapacak ve sizi düğüne özenle hazırlayacaktır. Yani bu demek oluyor ki 2018 yılı için damat tıraşı modellerine bakmanız pek önemli değildir. Siz bir saç modelini beğenirsiniz fakat size uymayacak, sizin yüz şeklinize yakışmayacak bir saç modeli olursa kuaförünüz ile bu duruma itiraz edebilir.

Yana Doğru Taranmış Saç Modeli: Düğünde daha şık olabilmenin en büyük konularından birisi damatlık kadar önemli olan saç tıraşıdır. Ancak size yakışacak olan modeli kuaförünüz belirleyeceği için pek bir araştırma içinde olmamanız tavsiyelerimizden arasındadır. Ancak yana taranmış saç modelini deneyebilirsiniz. Tabi saçınızı birazcık uzatırsanız sizin için daha iyi model ortaya çıkabilir.


2018 Damat Saç Tıraş Modelleri

Dik Damat Tıraşı: Erkekler günlük hayatta da olmak üzere dik modeli tercih etmektedir. Düğün günü de dik saç modelini tercih edebilirsiniz. Saçınız kısa ise bu model size yakışabilir. Daha modern bir görünüm için tercih edilebilir.

Kısa Saç Damat Modeli: Eğer kısa saçların kendinize yakıştığınızı düşünüyorsanız ilk tercihlerinizden birisi olabilir. Risk olayı tamamen sıfırdır.

Dağınık Saç Modeli: Saçlarınızı kısa tutmayacaksanız, jöleli ya da fönlemeyekseniz dağınık saç modelini damat saç modeli olarak tercih edebilirsiniz. Ancak düğün öncesi kuaförden saçlarınıza dağınık modeli yaptırırsanız daha fazla kontrolsüz bir şekilde dağılmaması için sprey kullanabilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git