2018 Bohem Saç Modelleri


2018 Bohem Saç Modelleri
29 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 267 kez okundu.

Bohem tarzı genellikle daha salaş kıyafetlerden ve görünümlerden oluşmaktadır. Bu bohem görüntüyü de tabiki salaş dağınık bohem saçlar tamamlamaktadır. 2018 bohem saç modelleri arasında vazgeçilmez olan örgü saç modelleri bu yıl da oldukça moda. Özellikle saçların aralarına tutturulan saç aksesuarları ile bu bohem saçlara şık bir hava bile katabilirsiniz. Bohem saç modellerinden en çok tercih edilen örgü model yandan salaş ve dağınık bir şekilde örülen balıksırtı ve mısır modeller olacaktır. Örgü modellerin yanı sıra  daha serseri bir görünüm oluşturmak için örgülerin saç köpükleri ile ıslatılıp açıldığı dalgalı modeller de çok sık kullanılacak.

2018 Bohem Saç Modelleri

Saç Bandı İle Bohem Saç Görüntüleri

Bohem bir görünüm oluşturmak istiyorsanız mutlaka aksesuar tercih etmelisinizdir.  Bunun için mutlaka bandanaları tercih etmelisiniz. Bandanaları saçlarınızın alın kısmına bağlayarak daha bohem bir görünüm elde edebilirsiniz. Bandana kullanmak için olabildiğince hacimli saçlar kullanmayı tercih etmelisiniz. 2018 bohem saç modelleri için altın renkli ve yıldız desenli saç aksesuarları ve saç dövmeleri de tercih edebilirsiniz. Reflektif saç desenleri ile bohem görüntünüzü tamamlayacaksınızdır. Güneşin altında parlayan ışıl ışıl saç aksesuarları ile oldukça dikkat çekeceksiniz. Bunun için saçlarınızın üst ve orta kısmına bu reflektif saç desenlerini yerleştirin ve nemli havlu ile üzerini ıslatın iki dakika beklettikten sonra soyun ve saç spreyi ile de sabitleyerek desenin gün boyu saçınızda kalmasını sağlayın.

2018 Bohem Saç Modelleri


Bohem Tarz İçin Renkli İpleri Tercih Edin

Bohem bir görüntünün olmazsa olmaz saç aksesuarı ipler bu senede oldukça moda. Özellikle birkaç renk tonunun bir arada kullanıldığı nakış iplikleri saçlarınıza farklı bir görünüm kazandıracak.  Bu iplerin kullanımı da oldukça kolay, sadece yapmanız gereken saç ipliklerini saç diplerinize düğümlemek olacaktır. Bu işlemi yaptıktan sonra saç spreyi kullanarak da iplikleri sabitleyebilirsiniz. 2018 bohem saç modelleri için bu iplikleri mutlaka tercih etmelisiniz. Ayrıca saç küpeleri de örgü bohem saç modellerinde oldukça tarz durmakta. Bu küpeleri de sıralı bir biçimde örgülerin aralarına yerleştirebilirsiniz. Bu şekilde saç modelleri ve aksesuarlar ile bohem bir tarza kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git