2018 Açık Gelin Saçı Modelleri


2018 Açık Gelin Saçı Modelleri
24 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 382 kez okundu.

Çoğu kadının çocukluktan beri hayali olan gelinlik giymek, zamanı geldiği zaman kendini tatlı bir telaşa veren gelin adaylarının hem stresli hem de oldukça keyifli dönemlerinden biridir. En zoru ise hayatınızın en önemli günü olan o gün için hangi gelinlik ve saç modeline karar vermektedir. Sade şık mı yoksa gösterişli bir prenses gibi? Oldukça zor seçenekler arasında karar vermek tam bir cehennem gibir. Biz de sizlere bu konuda yardımcı olmak ve en doğru kararı vermeniz açısından 2018 açık gelin saç modelleri araştırması yaptık ve birçok güzel model bulduk. Hemen paylaşalım;

2018 Açık Gelin Saçı Modelleri

2018 Gelin Saç Modelleri

2018 yılı moda ve güzellik açısından son yılların en hareketli yılı olmaya başlamıştır. Kadınlar ve erkekler için birçok moda trendi ortaya çıkmış ve sokaklar çok renklenmiş ve her yer tarz sahibi kişiler ile göz doldurmaya başlamıştır. Hemen hemen her konuya uzanan moda akımları gelin hanımlarında imdadına yetişmiştir. 2018 açık gelin saç modelleri ile düğün gününüzde hem şık hem de modaya uyumlu birer gelin olabileceksiniz.

2018 Açık Gelin Saçı Modelleri


  • Dümdüz Sade Saçlar: düğün gününüzde hem doğal hem de güzel biir görünüm elde etmek isteyen kadınların dümdüz saçlarına yapacakları hafif makyaj ile gelinlik modellerini ön plana çıkarmaları önerilmiştir.
  • Organik Taçlar: hippi modasını yeniden yaşatmak isteyen gelinler, hafif dalgalar verdikleri saçlarına taç olarak meyve çiçekleri ve hoş kokulu bitkileri seçerek muhteşem bir saç modeline sahip olmaktadırlar.
  • Örgülü Saç Modelleri: örgülü modeller bu yıl her alanda kendilerine yer bulmuş ve düğünlerinize kadar gelmiştir. Örgü modelleri ile hem yüzünüzün güzelliğini ön plana çıkarabilir hem de Helen esintilerini taşıyabilirsiniz.
  • Saç Tokaları: Düz ya da dalgalı saçlarınıza şık bir toka yardımı ile şekiller vererek doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Kurdele Modelleri: Bu yıl saç aksesuarları arasında oldukça popüler olan kurdeleler 2018 açık gelin saç modelleri için de oldukça kullanışlı olacaktır. Yarım atkuyruğu topladığınız saçlarına beyaz bir kurdele takarak ve saçlarınızı minik çiçekler ile süsleyerek bu modeli elde edebilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git