2018-2019 Nişan Saç Modelleri


2018-2019 Nişan Saç Modelleri
12 Mart 2018 tarihinde eklendi, 430 kez okundu.

Düğün provası olarak kabul edilen nişan törenlerinde kusursuz görünmek her kadın için önemlidir. Bu nedenle düğün töreni için gösterilen özenin aynısı nişan töreninde de gösterilir. Evlilik yüzüklerinin ilk defa parmaklara takıldığı nişan seremonisi kadın için olduğu kadar erkek için de önem taşır. Nişan giysisi seçimi başlı başına bir emek isterken düşünülmesi gereken bir diğer konu ise nişan töreninde kullanılacak saç modelidir. Bu sene nişanlanmayı planlayan kadınlar 2018-2019 nişan saç modelleri önerilerine bakarak hem kendilerine hem de nişan elbiselerine uygun olan bir saç modelini seçmek durumundadır.

2018-2019 Nişan Saç Modelleri

Kişiye Uygun Saç Modelleri

Günlük hayatta dahi saç rengi ya da modeli seçilirken kişi fiziksel özelliklerini göz önüne almalıdır. Ten rengi, orijinal saç rengi ve yüz tipi 2018-2019 nişan saç modelleri arasından seçim yaparken önem taşıyacaktır. Kadınlar elbise seçimi yaparken dahi önceliği yüz tiplerinin belirlenmesine vermelidir. Elbise seçimi de yapıldıktan sonra sıra saç modelinin seçimine gelir.

Nişan olsun düğün olsun en çok tercih edilen saç modellerinin başında topuzlar gelmektedir. 2018 gergin ve sıkı topuzların yılı değildir bu nedenle topuz kullanılmak isteniyorsa tercih dağınık topuzlardan yana yapılmalıdır. Ense topuzlar ise trend olma özelliklerini hiç kaybetmemektedir.


2018-2019 Nişan Saç Modelleri

Dalgalı Ve Düz Saç Modelleri

Nişan töreni açık alanda yapılacaksa tercih dalgalı saç modellerinden yana kullanılabilir. Revaçta olan bu modeller gelin adayına oldukça romantik bir hava vermekte ve masumiyet katmaktadır. Nişan elbisesinde kullanılan dekolteyi kapatmayacak salaş saç modelleri hem açık havada hem de kapalı ortamda yapılan nişan törenlerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Hemen hemen her kadının tercih ettiği düz fön çekilerek kullanılan saç modelleri 2018-2019 nişan saç modelleri arasında kendine yer bulmaktadır. Saç kesim tarzının farklı saç uygulamasına izin vermediği durumlarda düz saç modelleri tek alternatif olabilmektedir. Nişan saçı için model seçiminde nişanlanacak kişinin yaşı ve sosyal konumu da çok etkili olmaktadır. Nişanlanan kişi gençse çok abiye bir model tercih etmesi önerilmez tam aksine gençliğini vurgulayan modeller arasından seçim yapması tavsiye edilir. Kadın olgun yaştaysa topuz versiyonları uygun olur.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git