2017’nin İlkbaharı yaklaşıyor. Yaza hazır mısınız? İlkbahar-Yaz Saç modelleri


2017’nin İlkbaharı yaklaşıyor. Yaza hazır mısınız? İlkbahar-Yaz Saç modelleri
8 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 698 kez okundu.

İlkbahar saç modelleri

İlkbahar saç modellerini yazmak için çok bekledik! Çünkü gelmek nedir bilmedi bir türlü. Tam kış bitti artık ilkbahar geldi dedik kaldırdık bütün kışlık montları hemen ardından hava bize fake atarak tekrar çıkarın montları sizi biraz uğraştıracağım dedi. Üşüdük sırılsıklam olduk ama vazgeçmedik bekledik ve nihayet ilkbahar geldi çiçekler açtı güneş ısıtmaya başladı diyebiliriz artık. Gecikmelide olsa ilkbaharın sonunda gelmiş olması gerçekten harika huzur verici. E ilkbahar gelirde hanımlar durur mu? Tabii ki durmaz saçlarında türlü türlü değişiklikler yapmaya başladılar bile. Bu ilkbaharda birçok saç modeli gün yüzüne çıkacak. Etrafta görmeye alışık olmadığımız modellerde göreceğiz mutlaka. Saçlarını kısaltan hatun sayısı artacak. Havalar ısınınca sıcağa tahammülü olmayan hanımlarımızın soluğu kuaförde alarak kuaförüne “derhal hafiflet beni” demesi çok mümkün bir durum. Açık saç modellerinden daha toplu saç modellerine geçiş yapacağız. Biraz bunlardan bahsetmeye ne dersiniz?

2017 İlkbahar Saç modelleri

Mesela yarım topuz modeller. Ben bu saç modelinin ilkbahar saç modellerinde oldukça fazla yer edeceğini düşünüyorum. Hem yapımı çok pratik hem de görüntü olarak kadınların beklentisini karşılayan bir saç modeli dersek hiçte yanlış olmaz. Zaten sık sık rastladığımız bu yarım topuz saç modeli daha da sıklıkla karşımıza çıkacaktır. Asla vazgeçilmez modellerden biri olan örgü! Yarım topuz dedikten sonra yarım örgü tabiri yanlış olmayacak. Saçın bir kısmının örülmüş olması veya önlerden yapılmış bir tutam örgü, saçın tamamını kaplayan örgü modelleri, örgü ile yapılmış dağınık topuz modelleri ve daha bir sürü şekilde karşımıza çıkabilir. Hazır olun millet.

2017 Yaz Saç modelleri

Yine tabii ki açık saç tutkunlarının karşımıza dalgalı saçlarla, bukleli saçlarla, düz saçlarla çıkacağı gerçeğini de atlamayalım. Bunlar dışında at kuyruğu modelleri var bildiğimiz gibi. At kuyruğu modelleri de asla bitmeyeceğine inandığımız modellerden diyebiliriz. Her dönem muhakkak karşımıza çıkıyor. Dağınık at kuyrukları olsun örülmüş at kuyrukları olsun. Hepsi de çok hoş duran dikkat çekici saç modellerinden. Biz ilkbahar trendleri olarak bunları seçtik. Sizlerin de mutlaka evet bu model diyeceğiniz ve içlerinden ilkbahar saç modellerinize ekleyeceğiniz saç modelleri çıkacaktır diye düşünüyoruz. Hadi bakalım topu tekrar size bırakıyoruz hanımlar.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

2017’nin İlkbaharı yaklaşıyor. Yaza hazır mısınız? İlkbahar-Yaz Saç modelleri Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Bengi Karan dedi ki:

    biraz daha uzun yazin bi dahaki sefere

  2. Sefa Sen dedi ki:

    mukemmel olmus

  3. Eren Menderes dedi ki:

    bu konuyla alakali daha cok yazi bekliyoruz

Sayfa başına git