2017 Yaz ayında sıradan saç modelleriniz olmasın

2017 Yaz ayında sıradan saç modelleriniz olmasın
15 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.255 kez okundu.

Yaz saç modelleri 2017

Yaz saç modelleri arama motorlarında çok arananlar listesinde üst sıralardan yerini almaya başladı yavaş yavaş. Havalar ısınmaya yaz kendisini hafiften göstermeye yüz tuttu artık. Hal böyle olunca hanımlar da haliyle hızlı bir şekilde saçlarımı nasıl yapabilirim, hem güzel hem kolay bir model bulabilir miyim , sıcak havalardan etkilenmeden nasıl hayatıma devam edebilirim saçlarımla diye düşünmeye başladılar. Kimisi direkt aman ne uğraşacağım hem yeni trendler arasında kısa modeller var yüzüme de gider hoş durur diye düşünerek saçlarını kestirmeye karar verdi bile.

Yaz için saç modelleri

Saçlarına kıyamayanlar biz ne yapalım der gibi. Merak etmeyin elimizdeki modeller muhakkak sizin de yüzünüzü gidecektir. Beğeneceğiniz bir şeyler çıkacaktır. Öncelikle lob ve bob modelleri biliyorsunuz. Yüzünüze gideceğini düşünüyorsanız kesinlikle deneyin derim. Yaza en uygun model olarak kısa modelleri gösterebiliriz. Sıcakla mücadelede en iyi silahlar bu modeller. Yaz dedik mi biliyoruz ki terliyoruz şekil şemal kalmıyor saçımız başımız dağılıyor.
Yapılan maşalar 2 saatten fazla duramıyor saçımızda. Anında bozuluyor. Bunun için maşa gibi düzleştirici gibi aletlerle yapılmış modelleri pek fazla önermiyoruz. Yaptığımız saç modelini yalnızca 1 2 saat için yapmış olmak hiçbirimizin işine gelmez sonuçta. Saçın doğal halinde üst kısımlardan gözümüzün önüne gelmesini engellemek adına toplayabilir veya örgü modellerinden yararlanabiliriz. Bunlar kesinlikle kurtarıcı modellerden. Yine vazgeçilmez modellerimizden birisi olan at kuyruğu modelleri var. Kesinlikle sıcak havalar için en uygun modellerden diyebiliriz at kuyruğu saç modelleri için. Dağınık şekilleri örgü ile tamamlanmış şekilleri hem hoş duran alımlı modeller hem de sıcağa karşı mücadele modellerinden. Örgü modellerinden balık sırtı kesinlikle çok hoş olabilir. Yalnızca saçın üstüne uygulandığı taktirde de çok hoş durabilir. Dağınık topuzlar da aynı şekilde çok rahat kullanabileceğiniz modellerden. Özellikle evde yapımı çok basit olan modeller var. Bunlar hem göze hitap eden hem de çok uğraştırmayan saç modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Geriye doğru taranmış saç modelleri de yaz için size yardımcı olabilecek modellerden. Bu modellerin hepsini bu yaz için değerlendirmeye alabilirsiniz hanımlar. Hem trendi kaçırmayalım hem de rahat rahat dolaşalım sloganı ile yola çıkıyoruz bu kez. Hadi bakalım.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

2017 Yaz ayında sıradan saç modelleriniz olmasın Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Aycan Onay dedi ki:

    iste bu yaa cok guzel olmus

  2. Ulku Yakin dedi ki:

    bu modelden baska var mi

Sayfa başına git