Cesaretinize Hayran Bıraktıracak Saç Kazıtma Modelleri


Cesaretinize Hayran Bıraktıracak Saç Kazıtma Modelleri
1 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 1.326 kez okundu.

Saç kazıtma modelleri 2017; Saç kazıtmak kadınlar için yapılması en zor şeylerden biri diyebiliriz. Bunun sebepleri arasında kadınların saçlarına olan düşkünlüğü yer alıyor. Saç kazıtma modelleri arasından göze çarpan en iyi model yanları kazıtılmış saç modeli olmaktadır. Gün geçtikçe popülerliği artan bu tarz saç kazıtma modellerine sahip olmak istiyorsanız biraz da korkusuz olmanız gerekiyor.

 

Saç Kazıtma Modelleri

Sonuncu maddeden yaptırılmış olanı en sevimlisi tabii ki. Ama saçına sakız yapıştığı için saçlarını kökten kazıtan kadınlara da rastlamak mümkün. Bu kazıtma olayı kadınlarda son zamanlarda birkaç şekilde çıktı karşımıza.

Erkeklerde başlayan akımdan sonra saçların yanlarını kazıtma olarak gördük birilerinde, daha sonra bir baktık enselerinde saç yok. Başlarda 2 3 kişide rastladığımız saç stiline birden 5 kişide 10 kişide rastlar olma durumuna kadar geldik. Hızla yayılan bir akım haline geldi. Çokta sevildi. Şekilli saç kazıtma modellerine kadar uzadı. Ancak saçın tamamını değil de ense veya kulak üstünü kazıtma gibi durumlarda karşımıza çıkan bir sorun var. Bu sorun saçın uzaması sorunu. Gerçekten bir kısmını kazıttık dan  sonra uzatması oldukça meşakkatli bir işe dönüşüyor.


Yanları Kazıtılmış Saç Kazıtma Modelleri

Genellikle kısa saç modelinden sıkılan kadınlar kaynak yaptırmaya falan başladı. Kaynak konusunda da şu sıra deli bir akım başlamış durumda. Mikro kaynak ile gözükmeyen kaynaklar yaptırmak mümkün hale geldi. Dediğimiz gibi kısa saç modelinden sıkılan kadınlar çözümü kaynakta buluyor. Onun dışında kazıtılmış saçların herhangi başka bir sıkıntı yarattığını düşünmüyorum. Çok havalı durdukları gibi bir gerçek var birde. Bazı kadınlar uzun saçta enselerini kazıtırken bazıları ise kısa saçlarının yan taraflarını kazıtmayı tercih ediyorlar. Bizce her tür kazıtma modeli çok havalı duruyor.

Saç Kazıtma Modelleri

Uzun saçlı hanımları kazıttık dan sonra genellikle saçlarını daha çok toplu kullanıyorlar. Ense veya saç yanı ortaya çıksın diye. Ancak kısa saçlılara nazaran şöyle de bir avantajları var kazıttıkları yerden sıkıldıkları taktirde saçlarıyla o kısımları kapatabiliyorlar. Ne yazık ki kısa saçlı kadınlarda böyle bir avantaj yok. Bunun için yaptırmadan önce biraz daha fazla düşünün deriz. Sizler için seçtiğimiz saç kazıtma modellerini inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Belki sizde bir gün saçlarınızı kazıtmayı istersiniz, belli mi olur. En güzel modelleri derledik topladık. Sıra sizde!

 

GALERİYİ LÜTFEN GEZİN

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Cesaretinize Hayran Bıraktıracak Saç Kazıtma Modelleri Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Gülben dedi ki:

    saç kazıtmak mı asla yapamam ben bunu

  2. Damla Sonmez dedi ki:

    tesekkurler

  3. Sefa Sen dedi ki:

    iste bu yaa cok guzel olmus

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git